Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen nincs, mégis mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nincs, mégis mit tegyek? Még én is nehezen hiszem el.

Figyelt kérdés

Muszáj megkérdeznem tőletek, mert már tehetetlen szinten állok ezzel a dologgal kapcsolatban.. Már majdnem egy éve nem vagyok az exbnőmmel, és egyszerűen még mindig megvan egy bizonyos érzés, ami előjön ha meglátom.. hevesen ver a szívem, és ... ezt az érzést elég nehéz leírni.. próbálok nyitni más lány felé, eljárok haverokkal erre-arra, és direkt csinálok programot magamnak, de még mindig képes vagyok féltékeny lenni... hogyan küzdjem le? Ő volt az első párkapcsolatom, gondolom ezért hagyott mély nyomot.. és kb 2 évig jártunk szóval ez is benne lehet.. de eléggé kivagyok akadva.. az elején rosszabb volt, ez tény de végleg el akarom felejteni, ha már visszakapni nem tudom.


Valaki, valami ötletet tud adni? Esetleg van aki átment már ilyenen?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 1. 22:43
1 2
 1/14 twinky ***** válasza:
31%
Keress egy masik csajt, vagy csajokat. Sokat. Egy ejszakara is akar. Ok segitenek felejteni.
2011. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

azóta próbálkoztam ilyennel de nem jött be..


ja és am 17/f

ezt elfelejtettem leírni.

2011. okt. 1. 22:50
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ő az exbnőd. Mindegy, miért, de vége lett. Mit jelent ez? Azt, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Ez már kiderült. Ha nem így lenne, még most is együtt lennétek. De nem. Szóval felejtsd el, és légy nyitott az újra.
2011. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Smartguy akármilyen okos is vagy, ezzel nem segítettél a fiúnak, mivel mint írta, nem tud mit kezdeni az érzéssel.

Én ugyanígy vagyok csak lány, és reménykedem, hogy majd elmúlik. Főleg akkor rossz, ha Te nem akartad a szakítást, ő pedig mégis megtette.

2011. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Uccsónak' igazat adok..


Hát... én szakítottam, ő csak "kényszerített" rá.. folyamatosan olyan tettekhez folyamodott, amiket rég megbeszéltünk, hogy nem tesz meg, mert elég zavaró volt.. és aztán rátett néhány dologgal egy lapáttal.. a helyzet az, hogy azok a körülmények amiket kialakított, és ami miatt szakítottam vele, a szakítás után 1-2 hónap múlva eltűntek és megbántam az egészet... nemtudok mit tenni. ezért írtam ki a kérdést, ilyen végső megoldásként.. ha nincs..akkor szenvedhetek tovább..

elég nagy hátrány az egész mert nem vagyok képes újra szerelmes lenni. hiába próbáltam.

2011. okt. 1. 23:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen min1 h ki akarta vége és kész. Szar érzés, de nem lehet vele mit tenni...... Fogadd el h vége és lépj tovább. Mást nem tudsz csinálni.
2011. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:

Az teljesen mindegy, hogy elszenvedője vagy a szakításnak, vagy te léptél ki. A szakítás egy okozat, nem az ok a rosszra. Azt jelzi, hogy valami nem működött már előtte jóval. A szakítás az nem úgy megy, hogy egyik nap még minden fasza, másnap már szakítotok. Ott durván a szőnyeg alá vannak söpörve dolgok, nem mondják ki őket, nem beszélik meg, nem oldják meg a problémákat, csak maszatolnak.


Ilyen esetben tényleg nincs mit tenni, csak tanulni kell az esetből és a továbbiakban NEKED kell a kezedbe venni az irányítást és a sarkadra állni. Legyél akár fiú vagy lány, RAJTAD IS múlik, hogy mit kezdesz egy kapcsolatban. A kapcsolat kettőn múlik, és olyan nincs, hogy valaki csak áldozat!

2011. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Smartguy86


elismerem, valamilyen szinten igazad van, bár demotiváló az, hogy olvastam egy másik kérdés alatti kommentedet, és ugyan ez a szőnyegalásöpréssel jöttél, stb.


Viszont amellett, hogy elismerem, igazad van, azon állításomat is elismerheted: Egyszerű a szó, "felejtsd el", "lépj tovább", hogyha te vagy az (úgymond) 'néző', én pedig a 'játékos'.

2011. okt. 1. 23:26
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért persze, nyomtam a zöld kezet.. csak tényleg nem mindegy hogy megteszek valamit, vagy teszek azért, hogy képes legyek megtenni valamit..

Neked talán könnyű, talán nem vagy ebben a helyzetben mert képes voltál tovább lépni, vagy nem is kellett..

De ha képes voltál.. akkor taníts, és mondd, hogyan voltál képes rá, hogy mi segített azon kívül, hogy felismerted a helyzeted, és önakaratoddal tovább álltál.

2011. okt. 1. 23:29
 10/14 Smartguy86 ***** válasza:

Ez a dolgok ki nem mondása elég gyakori probléma szokott lenni, azért írtam a másik kérdéshez is.


Megoldás? Az csak rajtad múlik. Ha te úgy akarod, hogy tovább lépsz, akkor tovább fogsz lépni. Itt azon van a hangsúly, hogy te belátod-e, hogy innen már nincs visszaút. Mert amíg reménykedsz, hogy van, addig nem fogsz tudni továbblépni. Az a lány nem érdemli meg, hogy ennyi lelki energiát pazarolj rá, mert már nincs is a képben. Én amondó vagyok, hogy keresd az emberekben a jót, a lányokban is, és először magadat ismerd meg! Ne másban keresd azt, amire vágysz, hanem először magadat készítsd fel arra, hogy tudd majd fogadni, ha egy lány eléd áll és ott leszel lesújtva, szerelmesen. Gondolkozz el azon, hogy mit vársz egy komoly kapcsolattól és ne az legyen az első gondolatod, hogy Ő mit adhat neked, hanem hogy TE mi akarsz lenni abban a kapcsolatban. Utána már máshogy fogod látni a lehetőségeidet is!

2011. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!