Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen nincs, mégis mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nincs, mégis mit tegyek? Még én is nehezen hiszem el.

Figyelt kérdés

Muszáj megkérdeznem tőletek, mert már tehetetlen szinten állok ezzel a dologgal kapcsolatban.. Már majdnem egy éve nem vagyok az exbnőmmel, és egyszerűen még mindig megvan egy bizonyos érzés, ami előjön ha meglátom.. hevesen ver a szívem, és ... ezt az érzést elég nehéz leírni.. próbálok nyitni más lány felé, eljárok haverokkal erre-arra, és direkt csinálok programot magamnak, de még mindig képes vagyok féltékeny lenni... hogyan küzdjem le? Ő volt az első párkapcsolatom, gondolom ezért hagyott mély nyomot.. és kb 2 évig jártunk szóval ez is benne lehet.. de eléggé kivagyok akadva.. az elején rosszabb volt, ez tény de végleg el akarom felejteni, ha már visszakapni nem tudom.


Valaki, valami ötletet tud adni? Esetleg van aki átment már ilyenen?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 1. 22:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy tovább akarok lépni... akkor nem írtam volna ki a kérdést =|. Magamat pedig tényleg nem ismerem... az a helyzet, hogy jókat mondasz, csak azt nem hogy mit kellene azokért a dolgokért tennem, hogy meg is tehessem.. nemtudom érted-e. Bár már lassan én sem értem magam.
2011. okt. 1. 23:56
 12/14 A kérdező kommentje:
muszáj volt kiemelnem a kérdést, mert ma kifejezetten rosszul éreztem magam miatta.. és tippeket is várnék /=
2011. okt. 3. 21:43
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben voltam, igaz nem volt olyan hosszú a mi kapcsolatunk csapán fél év. hasonlóképp is lehetett vége mint ahogy leírtad.

De másfél hónapja megismerkedtem egy lánnyal és vele most nagyon jó jobb mint az exemmel ennyi idő után. igaz az első pár héten nekem is voltak gondolataim, de csupán olyanok hogy vele a hasonló szituk hogy mentek végbe. Időről- időre elfelejtettem, vagyis már egyáltalán nem gond ha találkozok vele, vagy ha neten keresztül dumálok vele.

Ugyanitt, olvastam a neten egy jó hasonlatot. Ha szakítasz a pároddal és barátok maradtok, akkor az olyan mint a anyukád azt mondta volna a meghalt kutyádra hogy megtarthatod. Én meg annyival egészíteném ki hogy ha megis tartod akkor nem fog feléledni.

Sok sikert! - nekem megtörtént, remélem te is előre lépsz mihamarabb

18/F

2011. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm =]. ez most jólesett.
2011. okt. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!