Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm akibe szerelmes vagyok 2 év után azt mondta hogy szeret de ki akar próbálni uj dolgokat ugy érzi tul fiatal még hogy lekösse magát (most ő 17 én 19) de nem tudna hazudni nekem és nincs más valaki sem a dologban.

Figyelt kérdés
Nem érti miért gondolja igy mert "nálam jobbat nem talál"...Kérlek segítsetek mert nagyon összeomlottam és nem tudom mit tegyek!Nem tudnék mást szeretni!Csodálatos ember és Reménykedem hogy ujra az enyém lehet minimum egy életre :S megőrülök ha másé lenne!
2009. ápr. 27. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Lehet h fiatal ahhoz h lekösse magát, de egy járás mitől olyannyira nehéz teher, h "élni" kelljen utana? en max. a rossz kapcs. bol tudok ugy kilépni h jaj, mikor lesz mar vege. sztem a baratnőd hülyeséget csinal ezzel az "élés" cuccal, megéri neki még par pasin vegigmennie? ha szeretem a paromat, akkor az övé vok és nem gondolkozok mas pasikon. biztos h jo a kapcs.? lehet h unalmas neki, mert mindig ugyanazt csinaljatok. esetleg talalj ki uj dolgokat, hatha még menthető a helyzet.
2009. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A kapcsolat nagyon komoly és határtalan volt csak mind2en makacs fajták vagyunk lehet ez is számít.Külön városban élünk mégis megoldottuk a találkozást egyszerűen!Volt egymásra időnk és nagyon figyelmes volt velem!Most is miért irhat msn-en hogy "*azt mondták ne irjak neked

*de engem akkor is érdekel hogy hogy vagy

*tudom hogy nem változtat semmin

*de mégis

" :S

2009. ápr. 28. 00:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta a lanynak h nem irhat neked? sztem allj a sarkadra, es ne engedd el a lanyt, ha tenyleg ennyire szereted.. tudod, ha vki igazan szeret, akkor azt luxus elengedni. szol ez a mondat a baratnodnek.
2009. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A vesémet neki adnám annyira szeretem!De azt nem mondhatom neki hogy"márpedig Te legyél velem".Nem kivételezés képpen de szerintem senki nem volt olyan bonyolult helyzetben mint én.Tudom és érzem hogy nem fogom tudni elengedni mert Ő az igazi.....kétségbe vagyok esve..
2009. ápr. 28. 00:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valaki tutira beszélt a fejével! Ha valaki szeret valakit akkor vele marad és nem szakít vele, hogy kiélje magát. Had menjen kicsit a csajaival bulizni, szórakozni, ha rájön, hogy hiányzol Neki a buliban is meg akárhol, akkor tényleg szeret és örülj, ha Veled marad. Ha viszont nem, akkor csak nem szeret Téged annyira.... vagy van valami más a dologban...

Nekem ez a véleményem.


Nani

2009. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

őrület, pont ugyanezt mondta nekem szombaton a barátom :S azóta teljes letargia, azt sem tudom mihez kezdjek. igaz ma visszavonta az egészet, és azt mondta, hogy mindent megtesz, hogy újra megbízzak benne, nem tudom... nekem is pont így, két év után... és nekem is azt mondta, szeret.

ha gondolod írj privit és beszéljünk róla.

egy 19 éves lány

2009. ápr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Fura ezt általában inkább a pasik (azaz mi ) szoktuk mondani és nem a lányok. Am ha azt mondja akkor úgy se tudod egyik pillanatról a másikra megváltoztatni a véleményét, viszont ha igazat mond és tényleg szeret reménykedned mindenképp szabad , legalábbis szerintem. Pl most akkor ugye szakítotok... mondjuk 2-3 hét múlva eljársz olyan helyekre bulizni ahol ő van stb "véletlen" összefuttok... találj ki egyéb dolgokat, ha így se megy akkor kezdeném elfelejteni a lányt.
2009. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
hát...kicsit éretlen gondolkodásra vall az, amit leírtál (mármint az ő részéről éretlen). de végülis a korához képest nem túl éretlen. 17 évesen még tényleg nem túl érett az ember (persze vannak kivételek) és még könnyebben befolyásolható is, meg még saját maga sem tudja biztosan hogy mit akar. 17 évesen ez még simán belefér. majd az idő megoldja. én is azt tanácsolom, engedj neki egy kicsit nagyobb szabadságot, aztán később, ha komolyan szeret, majd megint jobban kötődni kezd hozzád. ha meg nem, akkor meg bár fájni fog, de erővel úgysem lehet senkit sem magad mellett tartani.
2009. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
értem....olyan jó lenne ha a fejembe látnátok min mentem keresztül vele..annyira tudom hogy szeret..nem voltunk mi hosszu ideig külön max 2 hét de ingyen hívjuk egymást, volt idő beszélgetni.az sem az az igazi különlét.tegnap már irt msnen.levágatta a haját,emlékszek-e mikor régen rövid volt..ilyeneket..bevallom lelkis vagyok,minden apró dolognak tudok örülni és erőt ad.
2009. ápr. 28. 09:00
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki új dolgokat akar kipróbálni, az nem szeret!

De legalább őszinte és korrekt.


Keress olyan lányt, aki megérdemel, megelégszik azzal, akit szeret, és nem fut mások után.

2009. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!