Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
mit csinálnátok ha van egy srác aki járni akar veletek, de közben tudjátok hogy fél év múlva kimegy Angliába dolgozni 1 évre?
2011. okt. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jártam holland sráccal távkapcsolatba. Mindent meglehet oldani.
2011. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

az én pasim hülye lenne engem itt hagyni!!!!

inkább keressen kevesebbet,de maradjon velem!!!

aki szereti a másikat hülye lenne kimenni,hacsak nincs valami egetverő tartózása,és nincs más kiút....

2011. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túlélhető egy év,ha nagyon jól telik az a fél év.

a szerelem csodákra képes,de ehhez két jó partner összhangja és kitartása szükséges.

én összejönnék vele.:)

2011. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyekeznék távol tartani magamat tőle, de ha nem megy és végül csak beleszeretek, akkor nem foglalkoznék azzal, hogy ő fél év múlva mit fog csinálni. Anglia nincs olyan messze, a repülőjegyet is meg lehet úszni fillérekből. Ha nem is túl gyakori találkozással, de egy évet simán ki lehet húzni így... én csak attól tartanék kicsit, hogy mivan ha kint ragad, nem akar majd hazajönni. Ha vagy elég idős hozzá és pár év múlva utána tudnál menni, akkor viszont ezen is fölösleges agyalni.
2011. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mennyire bírod a távkapcsolatokat.
2011. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne menj bele..sajnállak,nem lehet könnyű.:(
2011. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem működne, max 1-2 hónapig. Az én párom nem akart kimenni. Mondtam neki, hogy menjen, legalább a nyelvet is tanulná, meg pénzt is keresne. Erre ő: "De akkor nem látnálak fél évig." Annyira jól esett. :)

Nem működne, ugyanis egy idő után már nagyon vágynátok egymás testére is.

2011. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én otthon hagytam a páromat (másfél éves kapcsolat) egy hónap mulva szétmentünk..:S Én nem ajánlom senkinek.. L23

2011. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!