Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért röhögik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért röhögik és figurázzák ki a nagyon csúnya lányokat?!

Figyelt kérdés

Értem én, hogy csúnya lánynak (azaz nekem) semmi esélyem nincs párkapcsolatra, de legalább ne aláznának meg folyamatosan... Az utcán is szóltak már be nem is egyszer olyasmiket, hogy húzzak zacskót a fejemre. Lányok is szoktak beszólni, de fiúk még többen. Lassan már úgy leszek vele, hogy az utcára se merek kimenni. Megértem én, hogy nem tetszem nekik, de akkor nem lehetne békén hagyni? :(

19/L


2011. okt. 2. 12:01
1 2 3
 1/21 Walk With Me ***** válasza:
95%
Ilyet értelmes ember nem tesz. Ne foglalkozz ilyen barmokkal...
2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
A lányok sokkal inkább kiröhögik és kifigurázzák a csúnya fiúkat, legfeljebb nem olyan feltűnően teszik. Egyébként az hülyeség, h csúnya lánynak nincs esélye párkapcsolatra, ez csak a csúnya fiúkra igaz. Én pl. összejönnék veled, ha belsőre rendben vagy, de te velem biztos nem.
2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ajajj. Hát, mert gyerekes hülyék.

De alapvetően az a baj, hogy van egy csomó ember, aki azzal akar menőzni, hogy másokat aláz meg. Egy dolgot tehetsz - meg se hallod. Beszólnak? Vond meg a vállad, és menj tovább.

Nem ér az egész annyit, hogy emiatt utáld önmagadat. Olyan emberek véleménye, akiket amúgy nem ismersz abszolúte nem számít.

Ráadásul nincsen olyan, hogy csúnya lány. Előnyös frizura, és jó smink nagyon sokat tud dobni az ember külsején. :)

Ha pedig mosolyogva közelítesz az emberekhez, és nem félsz tőlük, az is sokat számít.


18/L


(amúgy mutass egy képet légyszi, majdnem biztos vagyok benne, hogy amőgy nem vagy csúnya.)

2011. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

én sosem tennék ilyet.

mert magam is a csúnya kategóriába vagyok sorolható.

19F

2011. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lány aki csúnyának gondolja magát, valójában szép, csak elrejti magát mert félénk és nincs önbizalma. Így meg nem csoda, ha a bunkó tahó alakok beszólogatnak. Szerintem csak egy kis bókolásra és együttérzésre van szükséged és minden oké lesz :) Ha gondolod küldj képet privátban, kíváncsi vagyok rád :)


18/F

2011. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok, de inkább nem teszek ki képet, még valaki felismerne :D
2011. okt. 2. 12:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne ide, hanem privátba. :)


Gyk-ra hülyeség kitenni a képedet. :D

2011. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek szót sem érdemelnek.Én is ismerek olyan lányokat, akik számomra például a kevésbé szép kategóriába tartoznak, de velük például sokkal jobban kijövök, mint az agyonfestett plázacicákkal...Ne is figyelj azokra a megjegyzésekre amelyekkel téged illetnek.Tudom, nehéz nem odafigyelni rájuk, de mindig gondolj arra, hogy sokkal különb vagy azoktól az emberektől. Egyébként jól írta itt valaki, hogy az ilyen lányok többnyire mindig nagyon is szépek, csak valamiért ezt nem akarják elhinni. Rengeteg ilyen lánnyal találkoztam már, aki nagyon önkritikus volt a külsejét illetően, de nekem mégis leesett az állam tőlük :)

Egyébként én is kíváncsi lennék, hogy hogyan nézel ki. Privátban esetleg küldhetnél képet! Persze nem erőltetem, de én bizakodó vagyok a külsődet illetően ;)

2011. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Éne ddig inkább azt láttam akörnyezetemben, hogy a lányok röhögik ki a csúnya fiúkat, sokszor úgy, hogy mikor beszélnek velük, kb úgy kezelik őket mint egy kisgyereket, a hátuk meg jókat nevetnek rajtuk...

Én nem tartozom a csúnya fiúk közé, mégsem szeretem látni/hallani ezeket a dolgokat. de mérd őket az eszükhöz...aki ilyet tesz az életapasztalattal nem rendelkező, jellemtelen, gerinctelen ember...

2011. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem is küldhetsz képet ha szeretnél.


a 19f kíváncsi vagyok rád........én csúnya vagyok és rút, sajnos a lányok kerülnek, de már megszoktam elfogadtam magam....de valahogy mégsem az igazi.

2011. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!