Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném ha tippeket adnádok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha tippeket adnádok, hogy hogyan lehet elérni 1pasinál, hogy érdeklődjön irántam? Esetleg randira is elhívjon. Stb. Remélem értelmes válaszokat kapok és sikerül felkeltenem az érdeklődését.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék
2011. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hívd el te randira.

Ha tetszel neki, akkor biztosan nem mondd nemet, ha pedig nem, akkor kiderül az elején. Csak ügyelj arra, hogy kettesben legyetek, a társaság nem mindig előnyös.

Tudod, mi pasik vagyunk olyan hülyék, hogy még ha valami az orrunk előtt van, akkor se vesszük észre(személyes tapasztalat) :D

Szóval szerintem szedd össze a bátorságod és kezdeményezz. De persze ez csak az én véleményem

Sok sikert :)

18/F

2011. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dobd oda neki magad! :)

26F

2011. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én örülnék, ha lenne olyan lány, akinek bejövök
2011. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terjesszék a barátnőid rólad, hogy mekkora f@szcibáló rib@nc vagy.
2011. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18/F nagyon szépen köszönöm a tanácsodat, de már sajnos lekéstem róla, mert ma tudtam meg, hogy már barátnője van... Szóval mostmár mind1. El kell, hogy felejtsem őt...
2011. okt. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!