Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan válasszak nőt magamhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak nőt magamhoz?

Figyelt kérdés
Közismert, befutott ember vagyok. Nagyon szeretnék már egy igazi párt magam mellé, de nem akarom, hogy csak a pénzemért, és az ismertségemért kelljek a nőnek. Ti mit tanácsoltok? 42 éves, elvált ffi vagyok.
2011. okt. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vásárolj egyet magadnak, ha már olyan rohadt híres vagy.
2011. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak ezt a bunkó stílust! Nem vagyok sem rohadt, sem híres, sem hírhedt, sem gazdag. Miért fáj neked az, ha valaki sikeres? Ne haragudj, kedves honfitársam, de szánalmas vagy. Én tanácsot kértem, komolyan, és nem megvetést.
2011. okt. 3. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Keressél egy szolid nõt, akinek tényleg nem szàmit, hogy ki vagy mi vagy.

Csak az a baj az ilyen férfiakkal, hogy nem igen lehet bennük megbizni.Ja és kerüld a plàzacicàkat, és igenis a korodhoz valókból vàlasszàl.

2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honfitársam? :D:D:D Na itt a probléma. Te egy 42 éves "férfi" lehetsz, aki itt ragadt az előző rendszerből. Amúgy meg kétlem, hogy sikeres ember létedre nem tudtál még összeszedni egy nőt. Ha netán mégis így van, akkor b@lf@sz vagy (elnézést, ha sérti az irodalmi énedet). Szóval FAKE!
2011. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most miért kell igy lekezelni? Lehet, hogy külföldön él.

Egyébként kedves kérdezõ neked mégis mi az elképzelésed?

2011. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél közismert, azt tanácsolnám, hogy ne árulj el sokat az anyagi helyzetedről, így ki tudod szűrni azokat, akik a pénzedre hajtanának. De mivel közismert vagy, ez nehéz lesz.


Sajnos nem tudok mást mondani, mint hogy támaszkodj a megérzéseidre és az emberismeretedre.

Ha odafigyelsz, szerintem meglátszik egy nőn már a kapcsolat elején, hogy mennyire követelőző anyagilag és hogy mennyire vagy fontos neki emberileg, mennyit törődik veled, mennyire figyel oda rád lelkileg.


Persze kockázat így is van, mint ahogy minden kapcsolatnak megvan a maga kockázata, ez ellen nem tudsz tenni.


32/N

2011. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!