Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne Debrecenben normális, kedves alacsony, vékony 14-17 éves lányokkal ismerkednie egy 165cm magas fiatal fiúnak?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak iszákos, bunkón beszólogatós, nagyszájú vagy több f@szt fogott, mint kilincset típusú lányokat látok, vagy aki normálisnak tűnik a nekem vonzó lányok közül az foglalt már. :/
2011. okt. 3. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
165 centisen örülhetsz, ha valaha vmilyen csajt tudsz szerezni :/
2011. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
165 centisen ne akarj válogatni te barom :D
2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első: te mindig ilyen pesszimista szövegeket írsz, van, aki még hisz és próbálkozik, képzeld én nem adom fel!!


Élőben is ismerkedem!!


második: válogathatok, mert helyes, aranyos fiú vagyok

barom vagy te


akihez nem vonzódom azzal nem tudok kapcsolatot kiépíteni csak haverságot, de ez mindenkinél így van, külsőre sok szép lány bejön, de belsőleg silány a választék nagyon, műanyag, buta ribik minden felé, ilyen csajjal nem bírnék járni sokáig

2011. okt. 3. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Igaz én nem debreceni vagyok (kb 70 km-re lakok), de ha szeretnél ismerkedni írj privit! ;)

16/L

2011. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
23%

én sem Debreceni vagyok de ha akarsz írj privit :)

15/L

2012. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

igen manapság csak ezek a lányok vannak ,és ezért is kívánom neked hogy megtaláld az igazit! Nem számít most a centi..ha valaki bejön neked és ő neki is be.. te akkor sima ügy! :)

14 / L

2013. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
23%
15 ébes denreceni lány vagyok. Írj üzit ha szeretnel. :)
2013. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
97%

De most mi a baj azzal hogyha valaki "csak" 165 cm?? Én a 170 felé közelítek,a dédapám balhés egy ürge volt, a maga 165cm jével a szüreti bálon úgy megborított 4-5 kaukázusi orosz tisztet ahogy csak illett, majdnem le is sittelték.

74 évesen neki ment egy 2 méter magas huszonéves cigány gyereknek mert már mászott be az egyik rokona kerítésén úgy meg csapkodta hogy a mentő vitte el :D Balhés volt az öreg, alacsony de hatalmas erő volt benne! Nyugodjon Békében... 86 éves volt.

2014. jan. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jane81 válasza:
85%

Első két válaszolónak: Tényleg nagyon szép tőletek h így biztatjátok a másik embert. Egy csepp jóindulat nincs bennetek? A Most lehet h ez nagyon drámainak hangzik, de gondoljatok csak bele. Hát hány fiatal öngyilkos van? Az ilyen beszólásokkal lehet csak igazán lehangolódni. Igen, ő 165 cm. És ezzel nektek mi bajotok van.

Kérdezőnek: ne add fel és tökre igazad van. Ne foglalkozz az ilyenekkel ;) és nagyon csodállak h vannak ilyen emberek is. :) Én biztos vagyok benne h megtalálod a neked való lányt. És igen vannak khmm.. furcsa lányok de ne alkoss minden lányról egyforma vélemény. Azt kívánom h találd meg aki szeret téged és te is őt.

2015. jan. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Én először nem is értettem mi a probléma.:D Sok kisnövésű lány van,simán találsz hozzád illőt.Én pl 158 centi vagyok barátnőm 154.
2015. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!