Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány akivel élőben jól kijövök és lassan 2 hónapja randizunk, MSN-en nem szeret "megnyílvánulni" és kötetlenül beszélgetni?

Figyelt kérdés
Kb.300 km választ el tőle, így iskola és egyéb dolgok miatt max. hétvégente tudunk találkozni, és szeretném ha hétköznap is megosztaná velem mi történt vele aznap, hogy van., stb... 20/F
2011. okt. 4. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
300km az nem kevés.. viszont örömmel hallom hogy létezik ilyen párkapcsolat. ezt meg megkel beszélni vele
2011. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk a barátommal,messze lakik tőlem és keveset találkozunk...kezdetben én sem szerettem az msn-t,mert azért még sem olyan könnyű így elképzelni a másik reakcióit,de aztán idővel megszoktam ezt a társalgási formát...szóval szerintem adj még időt neki,hogy hozzászokjon,vagy pedig marad a telefon,de az ugye drága dolog,vagy pedig a skype...
2011. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnos ugyan így voltam lány létemre, 2 hónap után szakítottunk. Beszéljétek meg ezt amint lehet. 17/L
2011. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon! Vagy skype-on, van, aki nem szeret irkálni.
2011. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valaki ott áll fölötte, és sasolja, mit ír.
2011. okt. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen irásban nem tud megnyilvánulni, próbáljátok a skypot videoval az úgy életszerübb
2012. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak emberek akikkel én sem szeretek chatelni, mert egyszerűen nem megy. a másik véglet, hogy valakival csak chatelek, élőben meg megy a kínos csend. szerintem ez ember-és kapcsolatfüggő.
2012. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hú de gyűlölöm az MSN-t!!! :(
2012. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom tavaly októberi a kérdés, de kiemelted. Azóta hogy alakult?

Amúgy ez még mindig jobb, mintha csak msn-en tudnátok beszélni, de élőben nem. Velem volt már ilyen, neten ismertem meg egy srácot, msn-en órákig beszélgettünk szinte minden nap, a személyes találkozók meg kissé kínossá sikerültek, mert élőben egyszerűen nem tudtunk beszélgetni értelmesen. Kb 4 találkozás után adtuk fel.

2012. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sajnálom hogy nem jött össze.. Mi úgy vagyunk hogy élőbe rengeteget beszélünk, de lehet pont azért a 3-4 hét hiány miatt. Már annyira nem is foglalkoztat a chatelés, mert azért hetente néhány telefon beszélgetés többet ér, mégha 5-10 percekre is. :)
2012. jún. 7. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!