Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság, ha megtetszik egy nő az utcán leszólítani?

Figyelt kérdés
Én számos alkalommal megbántam, hogy nem szólítottam meg egy -egy szép lányt, és lehet, hogy soha többé nem fogom látni.
2011. okt. 5. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az hát, az utcán a legtöbb ember szereti ha békén hagyják, ha hozzászólsz úgyis azt hiszi, csak pénzt vagy cigit akarsz lejmolni, alapból negatívan áll hozzád (még ha ki is derül, hogy nem), meg a legtöbb lány nem veszi jó néven. Az utcán ismerkedés sztem halálra van ítélve.
2011. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Utcán a prostit...így hát gondolhatod, miért reagáltak úgy.
2011. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem butaság,csak eleve kudarc.
2011. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális lány,utcán beszoló faszikkal nem törődik!!!
2011. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha kedvesen és nem visszataszító,nyomulás nyáladzó,láthatóan baszni akaró módon szólítod meg egy próbát megér.Nem nagyobb hülyeség mint egy buliban,ha belegondolsz...
2011. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ. A kisfiammal amerre naponta sétálunk ott az utcát felújítják. Van egy srác aki az egyik markológépen dolgozik. Hetek óta megbámul, ha arra megyek. De mindig napszemüvegben van és eddig nem láttam a szemeit. Őszintén? Nagyon tetszik és az egomnak is, hogy észrevett, főleg hogy van egy gyerekem. De ma először történt, hogy kiszállt a gépből levette a szemüveget és rám köszönt. Vissza köszöntem és rámosolyogtam. Éreztem, hogy néz ezért csak mielőtt eltűntem volna a sarkon megfordultam. Nem jött utánam és nem történt semmi, de azóta is rágondolok. Gyönyörű szemei vannak! Nekem pedig óriási bűntudatom, hogy a férjem külföldön megszakad értünk és csak két-három hetente jön haza, én pedig idegenekkel flörtölök. Bocs, hogy leírtam ide a saját sztorimat, de én nem tartom tré dolognak. Legközelebb próbáld meg, végül is mit veszíthetsz?
2011. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt már többször is, hogy csak úgy leszólítottak, de inkább menekülőre fogtam. Egyik legemlékezetesebb az volt mikor a kisöcsémet elvittem strandolni. Mikor hazaindultunk hallottam hogy valaki fut mögöttem mezítláb az utcán. Egy jóképű, kisportolt férfi volt fürdőgatyában. :D Meg akart hívni egy italra. Annyira megijedtem, 28 éves lehetett én akkor 18 éves szűz lány voltam, aki még életében nem randizott. Kitaláltam, hogy dolgom van, nem érek rá(persze nem volt igaz). Szegénynek lekonyult a mosoly az arcán. Azt az egyet megbántam. Azóta sem láttam őt.

25N

2011. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utca nem arra való. Ott a leányok, ha valaki leszólítja őket, rögtön arra gondolnak, hogy kangörcsöd van.
2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érdekes amikor pl buszmegállókról meg buszokról van szó akkor mindenki azt írja hogy áááá nyugodtan.-.-
2011. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
42 éves férfiként járjak diszkóba? (igaz, inkább csak 30-asnak néznek).
2011. okt. 5. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!