Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális gondolkodás ez?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális az, ha egy 22 éves egészséges fiatal férfi úgy gondolkodik a szexől, mint egy "érdektelen dologról"? Azt mondja, hogy ha nem működne soha a szex, az sem lenne nagy baj...a lényeg, hogy szeretjük egymást. Nem a szexen van a hangsúly és nem baj, ha nem tudjuk meg, hogy mi a NORMÁLIS szexuális kapcsolat. Én sem vagyok szexmániás, de kicsit elegem van, abból, hogy neki elég a petting, a puszi, az ölelés...ja és nagyon gyerekesen tud viselkedni...szerintetek baj van? Van rá esély, hogy idővel változik és komolyabb lesz? Mert egyelőre káosznak érzem vele a jövőt ilyen téren:(
2011. okt. 5. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

semmi értelme. 25 éves lány vagyok és ki nem állhatom a szexet. uyganez a felfogásom, böven elég a bujás, ölelés.épp most szakitottam ÉN a párommal, mert egyre feszültebb volt a hiány miatt pedig közöltem vele az elején hogy velem ritkán lesz ilyen élménye.majdnem egy évig birtuk igy... de semmi értelme. nálunk is minden tökéj volt de ha nem egyenlöek a szexuális vágyak elöbb utobb vége. csak a feszko van. sztem ne várd meg hogy változik. nem fog. én sem tudok.


normális gondolkodás mert ez nem betegség de ugyanugy nem illenétek össze ha te naponta 5x akarnád mig ö egyszer. ennyi.

2011. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valamilyen élmény hatására gyerek/tinikorban ragadt szexuális (és talán érzelmi) szempontból, nem tudsz vele mit csinálni, nem nevelheted fel. Megszoksz vagy megszöksz, gondolom, fiatal vagy, így a helyedben az utóbbit választanám. Jobb nem lesz, max rosszabb.
2011. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg az egyforma szintű vonzódás, annak a kapcsolatnak 99%, hogy előbb-utóbb vége lesz! Tapasztalat!

Voltam már mindkét szituban... 34/F

2011. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm, hogy válaszoltál. Azért vagyok elszomorodva, mert szerintem ő ezt EGYÁLTALÁN nem akarja majd soha:(
2011. okt. 5. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
nem az a baj, ha valaki nem kívánja a szexet és az sem baj, ha valaki folyamatosan rajta lenne a témán! a baj akkor van, ha két különböző "vágy szintű" ember kerül egymás mellé! bizonyos határokon belül még működhet a dolog, mert lehet kompromisszumot kötni, de az ilyen szélsőséges esetekben nem hinném!
2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem arról van szó, hogy nem szereti a szexet, mivel megy a petting igaz?! Egy pasi akkor szeret egy nővel "csak" pettingelni, ha nem szereti őt igazán, vagy még tini, de 22évnél ez már ugye nem igaz!
2011. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!