Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek számomra?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy srác és keményebb diónak bizonyult, mint gondoltam. Alapjáraton szeretem a keményebb diókat de kifogytam az ötletekből. Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy adjatok pár tuti tippet amivel szinte biztosan el lehet csábítani. Humor Heroldok kérem kíméljenek...(és a Humor Helgák is) Előre is köszi.(Fiúk és Lányok válaszát egyaránt szívesen látom amennyiben normálisak)
2011. okt. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Fossad nyakszirten!


Üdv.:

Humor Helga

2011. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy figyelembe vetted kérdésem és,hogy megtisztelsz azzal,hogy normálisan válaszoltál...A viccet félretéve: NEKED BEVÁLT?
2011. okt. 5. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás: a szöveget bemásoltam webforditas-ra majd angolt vissza magyarra.


A dió szeretett egy gyereket és keményebben egy bizonyított, mint elhittem azt. Tétlen sebességen szeretem a keményebb diókat de kifogytam az ötletekből. Szeretnélek megkérni téged, hogy adj néhány biztos célzást azzal, ami ez, lehetséges, hogy határozottan mintegy elcsábítja azt. Kérlek hírnököket alkalmazkodik kíméljenek...(és Humor Helga) elöl köszi.(Fiúk és én a lányok válaszának a szívesen látott látogatása egyformán sokként normális)

2011. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem rajta:D De az eredeti jobban tetszett...
2011. okt. 5. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Itt a tuti tipp..:

Ki lakik a dióhéjban? Nem lakik ott bárki, Csak Dióbél bácsi. Ha rácsapsz a dióhéjra, Kinyílik a csontkapuja és cammogva előmászik Vén Dióbél bácsi. Csak a szádat tátsd ki!

2011. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sírok a nevetéstől és fáj a hasam.

Ez eddig a námber ván. :-)

De, hogy legyen egy értelmes(ebb) hozzászólás is, mi a gond a sráccal?

2011. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HELGA!

Ne itt b*sszad az időt, takarodj a konyhába kaját csinálni nekem!


Üdv: Humor Herold

2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van egy olyan érzésem, hogy ezt pár nap múlva viszont fogom látni facebookon...xD

És semmi baj sincs vele, csak fogalmam sincs, hogy hogyan vetessem magam észre vele...

2011. okt. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!