Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók? Első szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Első szerelem? Stb? tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy ti hogy viszonyultok ahoz az emberhez akit először megcsókoltál? És először lefeküdtél vele? sokszor gondoltok rá? az normális ha sokszor gondolok rá?
2011. okt. 6. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy sokat gondolok rá, hisz életem első nagy szerelme volt...

de sajnos nagyon ritkán találkozunk és eléggé megváltozott, ami elég illúzióromboló tud lenni

2011. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom borzalmas volt, nem is részletezném.

Nem gondolok rá.

Az első szex-re már többet.

Az első szerelmemre pedig... Jelenleg is belé vagyok esve, folyamatosan fel-felbukkan az életemben, és jól bekavar, most is ez van...

2011. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első csók: Lassan 3 éve történt meg... Hamar szétmentünk, utána még 1 évig halálosan bele voltam zúgva. Ma már semmit nem érzek, nem is nagyon szoktam rajta gondolkodni. Szinte mindennap találkozunk (egy suli), egy osztálytársammal vannak együtt.
2011. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

3 éve trtöént az elős scókómm


14L

2011. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem kb 1éve volt az első csókom de azóta már volt másbnőm meg azóta már nagyon sok lánnyal csókoloztam de még mindig rá gondolok a legtöbbet és vele csak 1 hetet jártam összvissz:/
2011. okt. 6. 15:06
 6/8 A kérdező kommentje:
meg szerintetek lenne értelme újra probálkoznom?:/
2011. okt. 6. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó....

Próbálkoznod szerintem nem érdemes,mert csak neked fog fájni....

2011. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nemet mond (előző voltam)
2011. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!