Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi tud szeretni egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi tud szeretni egy nőt tiszta szívéből?

Figyelt kérdés
vagy csak mi nők vagyunk képesek fájdalmasan szeretni? :(
2011. okt. 6. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nem. Mi férfiak ilyen gonosz, szőrös, büdös, mocskos, alsóbbrendű sz*rok vagyunk, akiket a puncin, sörön és focin kívül nem érdekel semmi és senki. Ja, de, még a Forma 1.
2011. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre nagyon is tudnék szeretni egy lányt, aki valóban jelent nekem valamit, csak én eddig sosem kaptam viszont meg, amit éreztem a lányok iránt. :/
2011. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Walk With Me ***** válasza:
100%

Komolyra fordítva a szót; nagyon is tudunk. Eddig 2 lányba voltam szerelmes, de egyik sem viszonozta. Megkaptam, hogy ilyen rendes meg olyan rendes vagyok, meg milyen türelmes, és, hogy más lány mennyire örülne egy ilyen fiúnak, de ők ilyen falubikája taplókkal jöttek össze.

Nagyon ragaszkodóan, odaadóan tudnék szeretni, ha végre lenne valaki, aki engedné, és viszonozná is.

2011. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
HA egy férfi őrülten szeret valakit, akkor a lányok lenézik az érzelmei kimutatása miatt -
2011. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2011. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos, hogy a férfiaknak vannak valódi érzelmeik...szerintem csak megjátsszák magukat...:(
2011. okt. 6. 15:45
 8/24 anonim válasza:
100%
Igen gépek vagyunk
2011. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

igen, sőt, mondok valamit, lehet hogy neked új lesz: a legkeményebb férfi, akiről soha senki nem gondolná hogy sírni is tud, és soha nem is szokott semmi miatt, még az is sírva tud fakadni egy nő miatt, ha szerelmes. ezt persze legtöbben nem vallanák be, és szégyenlik is nagyon, de így van.

éreztem már úgy, hogy a lányok nemképesek úgy szeretni mint én, de gondolom ez nem igy van, mivel a lányok is sokszor ezt hiszik, hogy egy ffi nem tud ugy szeretni mint ők. szóval gondolom pont egyformán őrülten képes szeretni mindkét nem, csak az érzelmek kimutatása más

2011. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, most így utólag már a sajnos jelzővel látnám el a dolgot, szóval sajnos tudnak. :( 21/F
2011. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!