Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyetemista és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyetemista és minden héten el jár bulizni ami elég zavaró! Ez zavarna titeket is egy ilyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én gimnáziumba járok ráadásul érettségi előtt,a barátom meg most lett egyetemista és minden héten bulizni jár.Tudom hogy szeret de nem értem hogy mért kell minden héten bulizni járni annak, akinek barátnője van?!Szerintetek ez normális?
2011. okt. 6. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsős egyetemista évek kb félévig csak a bulizásról szólnak,ezt hívják büfé szaknak.Szerintem ha amúgy tudja hogy hol a helye akkor nem baj,csak kezdjen el tanulni meg odafigyelni is,mert vizsgák is vannak az egyetemen,nem csak bulizás,és aki nem csinál semmit,az ehet fizetősre,vagy az utcára!Szerintem hogyha ezek mellett foglalkozik veled rendesen ahogy kell,akkor ne aggódj miatta,bár amit említettem neked most,nem ártana közölni vele,mert képesek sokan elszállni maguktól,és hamar megvan a baj.
2011. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem normális.Énis minden hétvégén eljárok és nem anyuci pénzéből :)


21F

2011. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a nem normális, hogy ebben az országban csak kb. minden 5. egyetemista nem alkoholista is egyben... Undorítóak, sokszor már szerdán parti van, aztán jön csütörtök mint "kispéntek", majd a kötelező péntek, szóval hányinger amit a belvárosban látni éjszaka minden héten... Persze bulizzanak, élvezzék az életet amíg megtehetik, de minden egyes kib. héten sokszor már szerdától azért ez már elég szélsőséges. Gondolom téged sem zavarna, ha legalább csak egyszer menne egy hónapban, vagy max kétszer, nem?
2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

normálisnak normális, már ha nem megy a tanulása rovására.

ha bízol benne, nincs gond.

szerintem inkább mondja el, mint hogy hazudjon, aztán koppanj.

2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos most beszorultam egy éjjel-nappaliba a belvárosban, mindegy miért, a lényeg: az egyetemisták a legolcsóbb legszarabb piákat veszik. Legolcsóbb bor, legolcsóbb vodkák.. Ilyenkor reggel hazafelé nem is csodálkozom, hogy tele vannak az utcák hányásokkal:) Nevetséges hülye gyerekek erőltetett piálása. Észre sem veszik mekkora alkeszok.
2011. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát már bocs, de én minőségi piától rókáztam le egy bkv busz oldalát. belülről, a külső oldalát... :P


különben meg 1 év mulva te is egyetemista leszel, aztán nehogy az legyen hogy temeg hallani sem akarsz majd arról hogy ne járj bulizni kb minden nap, sőt megne csald a barátod... sok normálisnak induló lány is eltud ám szállni magától amikor kikerül felsőoktatásba... szabadság, bulik, kufirc összevissza... tisztelet a kivételnek!

2011. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"hát már bocs, de én minőségi piától rókáztam le egy bkv busz oldalát. belülről, a külső oldalát... :P "


Ez aztán k.,rva nagy dicsőség.


Te nem jársz el bulizni a barátnőiddel?

2011. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egy érdekes dolog hogy nem visz magával... én csak normális egyetemistákat ismerek,nem tudom hogy van ez
2013. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!