Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudják kimutatni az érzéseiket?

Figyelt kérdés

Ne háborodjatok fel, nem általánosítani akarok, tudom, hogy sokaknak nincs ilyen problémája, és nagyon is ki tudja fejezni a benne lezajló dolgokat.

De…annyi kapcsolat megy tönkre a férfiak érzéketlensége, ridegsége, nemtörődömsége miatt. (tudom, a nők is követnek el hasonló, vagy még súlyosabb hibákat, de most ne erre koncentráljatok)Sokszor látom, és hallom ismerősöktől, barátnőktől, hogy nem kapnak elég figyelmet a barátjuktól, mert a srác annyira elkényelmesedett a kapcsolatban, hogy már-már úgy véli, feltétel nélkül szerethető, és semmit nem kell beladnia, hogy mindenféle erőfeszítés nélkül is tökéletesen működik a dolog, hiszen a lány szereti, és bármennyire is elhanyagolva érzi magát, jelenleg nem fog továbblépni. A fiúk sokszor ösztönösen érzik, hogy valami nincs rendben, hogy a másik nem boldog mellettük, és mégsem változtatnak, egészen a legutolsó pillanatig. Amikor a lány rászánja magát, hogy véget vessen a kapcsolatnak, a fiú akkor szembesül a viselkedése következményeivel, és ilyen helyzetben képes ideig-óráig gyökeres változásra. Aztán minden kezdődik előről..Miért?És hogy lehet benneteket kizökkenteni ebből a passzív állapotból, hogy megértsétek, hogy ez nem vezet semmi jóra?


A másik kérdés, hogy miért fáj kimondani/éreztetni egy kapcsolatban, hogy szereted a másikat?Mitől féltek?Hogyha most kiszolgáltatjátok magatokat, és ’nyitott könyvvé’ váltok, akkor sokkal jobban fog fájni egy esetleges szakítás? Miért jobb látszólag érzéketlennek maradni, miközben vannak érzéseitek, miért jó eljátszani, hogy számotokra nem is olyan fontos, ami kettőtök között felépült?Egyáltalán nem áll szándékomban bárkit is megbántani az itt leírtakkal, kizárólag a szomorúság és a kíváncsiság vezérelt abban, hogy feltegyem a kérdést. Nem az érdekel hogy mennyire különböztök az itt említett férfitípustól, inkább azok válaszát várom, akikben ilyen érzések vannak, és így viselkednek..hogy mi az oka?

19/l


2011. okt. 6. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Annyit tudok mondani, hogy az ilyen fiúk nem szeretik a barátnőjüket.

17/F

2011. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha kell kimutatom, ha feleslegesnek érzem akkor nem.
2011. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
ez akkor is általanositás
2011. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
mert kretének.elég 1értelmű.ez van.ezt kell szeretni.
2011. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, először is szerintem a nők nem mutatják ki az érzéseiket, pl egy lány nem szól hozzám soha magától, soha nem puszil meg magától, soha nem csókol meg magától, soha nem ölel meg magától csak ha én kezdem akkor viszonozza.Én mindig kimutatom az érzéseim, de tudod mi van, a kedves lányok elkönyvelik az ilyeneket hisztisnek meg nyálsanak, pl. ha az a lány elutasít akibe szerelems vagyok és elmondom neki az érzéseim akkor kinevet én meg sírok akkor nem tartják ezt férfiasnak, ezért mutassuk ki?Ezzel csak sebezhetőek leszünk a nők számára, mindenesetre attól, hogy nem mutatják ki még vannak érzéseik, és a lkányoknak is ki kell mutatni, el kell modnani neki hogy azt akarod mutassa ki, különben nem tudja kitalálni a te gondolataid, persze gondolom egyszerűbb neked szakítani ezért mint elmodneni a problémád, tipikus csaj megoldás: szó nélkül lelépés, szakítás.
2011. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
A férfiaknak nem érzéseik hanem szükségleteik vannak.
2011. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy "küzdök" a másikért. A szeretet feltétel nélküli. Ha két fél szereti egymást, akkor nem kéne, hogy legyen ilyen probléma. Amit itt leírsz inkább olyan, hogy a hódítás izgalma miatt szerzi meg a másikat, aztán mikor megvan már elmúlik az izgalom és nem kell. Ez nem szerelem vagy szeretet. Az érzelmek kimutatásával pedig az a gond, hogy egyszerűen sok lány (nem ribi, hanem tényleg rendes, kedves lányok is) elkényelmesedik, ha a férfi kimutatja, hogy odavan érte és a tenyerén hordozna. Az ilyenek kerülnek be általában a rettegett "barátzónába", mert jajj de rendes meg kedves meg tökéletes vagy, de inkább a kigyúrt taplót választom, mert az "férfiasabb". Azért nem meri sok fiú kimutatni az érzéseit, mert fél, hogy visszaélnek vele. Butaság így ez a kérdés, mert kisarkítod a fiúkra, holott Te is írod: "tudom, a nők is követnek el hasonló, vagy még súlyosabb hibákat, de most ne erre koncentráljatok"


Miért ne koncentrálhatunk arra? Ugyan ez az oka. Nem szereti igazán a másikat, csak örül neki, hogy valaki bármit megtenne érte, és ezt kihasználja. Legyen az férfi vagy nő, undorító.

2011. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A férfiak csak az egyik oldali homloklebenyt használják a nők mind a kettőt,mind a kettő az érzelmek központja,csodálod,hogyha mi vagyunk az érzékenyebbek? : )
2011. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%
Mert nincsenek érzéseim.
2011. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%

Hát érdekes feltevés az tény,az elözöekhez szolva pedug egyet értek egy-két válaszzal.Az egyik hosszan válaszolo nagyon jol leirta egyet is értek vele...


Talán..amit még mondhatnék.Mi nök számtalanszor képesek vagyunk a szerelemrem,érezni átélni szenvedni boldogadon fájdalmasan mert kell a pasi,de forditott esetben ugyan ezt nem tudom elmondani minden hapsirol,tehát szerintem egy férdi igazán tiszta szivböl feltétel nélkül egyszer tud szeretni de akkor nagyon,és ha ezt a szerelmet válságosan kinok közt szakitással jár hát valahogy nem megy elöröl az egész mint nálunk hogy depi-felesjtés-bulik-pasik-aztán uj srác-uj szerelem.Ettöl már sebezhetöbb az a srác tudja és eltökélt abban hogy hibáit ujra nem követi el ezért nem lesz szerelmes mert az rossz dolog.Vannak jo páran kik igy gondolják,vagy éppen szerelmes lesz de nem fogja semmiért sem kinyilvánitani.

De szerintem az sem jo..ha mi nök megfolytjuk már-már az érzéseinkkel a srácot,valami plusz valami izgalmas mindig kell..elvégre mi csábitásra teremtöttünk ök vadászatra.:) ha érted..

De ez csak SZERINTEM..

2011. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!