Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimpátia, szexuális vonzalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpátia, szexuális vonzalom, szép közös élmények. De szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel nem vagyunk rendes kapcsoaltban...

Szeret velem lenni, tudom, mert elhív ide-oda..

Jó velem neki a szex.... Totál rám tud gerjedni...

De nem szeretett belém, ezért nem fűzzük tovább a kapcsolatot..Nem mondja, de ezt érzi az ember...

Sok közös programunk, élményünk van, mindig jól érezzük magunkat, legalábbis úgy tűnik...

Mit tehetnék még,h jöjjön nála az a plussz érzelem? Semmit? DObjam be a törölközőt?


2011. okt. 7. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mindenáron szerelmet és párkapcsolatot szeretnél tőle, akkor esetleg kérdezz rá, hogy ő ezt hogyan gondolja és ennek függvényében dönts. A szerelmet sajnos nem lehet kierőszakolni. Viszont ha szex-kapcsolat mindkettőtöknek megfelel, akkor hajrá. De ha neked nem, akkor hagyd, mert előbb-utóbb sérülni fogsz ebben a kapcsolatban.
2011. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt hasonló szitum vagyis együtt vtam az exemmel 8 hónapig de ő közben közölte h fél h belémfog szeretni és ő nem akar belémszeretni mert akk csak kicseszik magával ezért sokszor volt h ugy rendezte a dolgokat h minnél kevesebbet találkozzunk..pedig állítása szerint nagyon jól érezte magát velem,sőt én vtam a legszebb csaj az életében stb de köztünk nagy volt a korkülönbség és elmondása szerint ezért nem akart belémszeretni..ugyh szakítottunk és így a helyes mert szerelem nélkül semmit sem ér az egész szerintem.

én nehezen leszek szerelmes ,de vhogy mégis belezugtam tudtomon kívül és nem értettem h ő hogyan tudja befolyásolni azt h kibe akar beleszeretni és kibe nem,,?

21/L

2011. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nálunk a pasi nem tudja mit akar. Azt állítja hiányzom neki ha ha nem vagyunk együtt meg velem akar lenni, stb. Én szeretnék többet is a dologtól, de kezdem belátni hogy ez így nem megy. Szeretintem te is tedd ezt, hagyd a fenébe. Tartogasd az engergiád egy olyan kapcsolatra ami két oldalú. Az hogy nem akar szerelmes lenni meg hasonlók csak duma. Ebből sosem lesz semmi sajnos, mint az én esetemben.
2011. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! sajnos az elöttem szólóknak teljesen igazuk van.Bár néha a valóság fájdalmasabb de sajnos ez a férfi csak jól érzi magát veled jó a szex mert jól összepasszoltok,s melyik pasinak nem ez számít kéznél vagy mikor elhív bárhová ő is jól érzi magát veled mert akkor megy mikor akar és te rögtön igennel is felelsz mivel te többet érzel iránta. magam is voltam hasonló cipőben én nem voltam okos és megkérdeztem és az igazság fájdalmasabb volt mintha csak magam is jól éreztem volna magam abban a kapcsolatban.Szerintem többet ne bújj vele ágyba.menj vele találkozz vele szórakozzatok de no sex.
2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!