Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nők, volt már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, volt már nektek is hasonló szitu?

Figyelt kérdés
Van egy 25 èves "nagyfiam".Csak az a baj hogy én 24 éves vagyok.Ha volt ilyen pasitok,meddig bírtátok,vagy hogy éltétek meg?
2011. okt. 8. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
te mégis mit értesz a "nagyfiam" alatt?
2011. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem a fiad elöb megszületett mint te?
2011. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gyerekes pasi...bocs az értelmetlen kérdésért,csak hulla fáradt vagyok :S
2011. okt. 8. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
úgy érti a barátja gyereke, akinek most ő tulajdonképpen a mostohaanyja, nem?
2011. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jöjjél össze a fiával.
2011. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan a srác.mintha én lennék az anyja,pedig a párom
2011. okt. 8. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók elég lassú a felfogásotok már bocsánat.Én valamiért egyből értettem az iróniát,na mindegy.

Kérdezőnek,mennyi ideje vagytok együtt?Ha már régóta és még nem komolyodott meg akkor nem is fog,szerintem hagyd ott keress magadnak mást.Tudom,hogy ez nehéz neked de te nem lehetsz az anyja,ezt neki is meg kell értenie.Ha még nem régen akkkor hagyj neki időt,hátha még megváltozik.Álltalában azt szokták mondani ha valaki még 30 évesen is hülye,akkor az már az is marad.A barátod csak 25 elvileg még van ideje megváltozni.

Mindenképpen beszéld ezt meg vele,hogy szeretnéd ha változna,nem fog gyorsan menni a változás,csak az a fontos hogy ne hagyd rá ne törődj bele hogy olyan amilyen.

Ha viszont viszont ő ebben nem partner és nem is próbálkozik akkor nincs mit tenni sajnos.Tudom ez kegyetlenül hangzik de neked először egy férfi kell csak aztán jöhetnek a gyerekek.

2011. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt.Èn vagyok neki az első minden téren
2011. okt. 8. 12:06
 9/10 Selim a trolloló ***** válasza:
21%
Anita te vagy az? Most megbántottál :'((( Megyek és elmondalak anyunak!!!
2011. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az még nem sok idő,legyél vele türelmes.Mindenképpen beszéljétek ezt meg,monndd el neki hogy szeretnéd ha megváltozna.Nem fog egyik pillanatról a másikra enni,de ha egy idő után sem mutat semmi változást a viselkedése akkor tovább kell lépned.

Az viszont tényleg elég érdekes hogy 24 éves koráig nem volt barátnője,így már érthető hogy valami nem stímmel nála.

2011. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!