Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! A pasim mindig megsértődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A pasim mindig megsértődik. Hogy vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés
Az van a pasim néha beszélget,ilyen kis utolsó ribikel.Úgy beszélnek a pasimmal mint egy dzsigolóval,kihívóan beszélnek vele..meg mint ha ők lennének a valakik.. és utánna mikor féltékenykedem mindig sikerül ezzel fel idegesítenem a pasimat..meg megsértődik..aztán meg ugy beszél velem mint ha nem is szeretne :(( és azt mondja h ezek a kis senkik a barátai...de velük jobban el hülyül mint velem..és hétvégenként mindig megy bulizni nélkülem ezek a kis ribik is ott vannak és totál ideges vagyok.... most is ideges.. hogyan vigasztaljam meg vagy valami?? :((
2011. okt. 8. 13:58
 1/6 Nokomment ***** válasza:

Szerintem orálisan könnyen megvigasztalhatod.

Szeretni fogja.

2011. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na bazz...gondoltam h ijen idióta választ kapok csak.. :(
2011. okt. 8. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy bőrszíjjal vágd nyakon úgy,hogy bedagad rajta az összes ér.
2011. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont, minek vagy vele ha mások fontsabbak? ha nem érti meg hogy téged zavar ha másokkal lóg akkor hagyd ott a p.csába nem érdemel meg téged.
2011. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsó hozzászólóval... Figyi sajna a pasik nem olyan okosak hogy ezeket észre vegyék. Nehogy megvigasztald, mert akkor tudni fogja hogy nyugodtan rád kenhet bármit. Állj ki magadért... Ne szólj hozzá,kerüld, és ha nem kapcsol akkor mond meg neki hogy elég volt abból amit csinál... Ha nem fogja fel akkor szakíts vele. Ha meg sértődékeny mindenre akkor pofozd fel hogy még jobban megsértődjön és hagyd ott. Nem játszhat veled senki...
2011. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell túlragozni, egyszerű lelkek vagyunk:

No hiszti, főzz neki+cumi.

Hidd el, működni fog!

2014. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!