Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan veletek, hogy nem tujátok, hogy mit éreztek, mit akartok a lánytól, és inkább nem keresitek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincs, valahogy mindenképp tudatom/éreztetem vele hogy bejön. ha nem veszi a lapot az a ő baja, ha közömbös velem akkor többet nem keresem.
2011. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Tudjuk,hogy mit akarunk,csak félünk hogy mi lesz a ti válaszotok.
2011. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudom, akkor valószínűleg célom kideríteni, nem? Ezt úgy nem lehet, hogy a közelébe nem megyek.
2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az Cini??????
2011. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha nem vagyok benne biztos az többnyire azt jelenti, hogy kár erőltetni.
2011. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van, főleg hogy ha tudom, hogy van vmi tényező, ami bekavarna a későbbiekben, legyen az 1 harmadik személy vagy távolság vagy akármi, de gyakoribb, hogy azért nem keresünk 1 lányt (ha beszélhetek több ember nevében), mert úgy érezzük tök semleges velünk, akkor meg felesleges erőlködni.
2011. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Juan_Carlos ***** válasza:
Szerintem simán van ilyen. Legalábbis velem volt/van. Majd idővel valami lesz. Vagy nem.
2011. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De a legegyszerűbb, ha megkérdezed te, mit akar. Sz@r dolog bizonytalanságban lenni.
2011. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
héé csak a beceneved kezdőbetűjét írd ki (nem vagyok perverz én csak pont egy lánnyal vagyok így)
2011. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Becenevem kezdőbetűje?:D Nem inkább a keresztnevem kezdőbetűje?:D


A.:)

és a tiéd?:P

2011. okt. 21. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!