Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők csak az első együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak az első együttlét után lesznek igazán szerelmesek a párjukba?

Figyelt kérdés

A kérdés nem tőlem ered és egyébként én is nő vagyok. Egy férfikollégám kérdezte ezt tőlünk, nőktől. Végzett egy kis közvélemény-kutatást. Kéretik jobban belegondolni az azonnali válasz helyett.

Ha mégis határozott nem a válasz, fejtsétek ki: akkor miben lesz más? Érzelmileg.


2011. okt. 8. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. Az első barátomba voltam eddig a legszerelmesebb, pedig nem is feküdtünk le soha
2011. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva nem. Az első együttlétünk elég rövidre és nem túl élvezetesre sikeredett, a legkevésbé sem éreztem elvarázsolt szerelmesnek magam utána...
2011. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem. Abban változik csak az első együttlét után az érzés, hogy kiteljesedik, még kerekebb lesz a világ :-)
2011. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám a saját tapasztalataim alapján, hogy nem. Nekem kell egyfajta "szerelem" ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel. De az tény, hogy az első együttlét után az érzéseim megváltoztak. Nem lettem szerelmesebb, de onnantól bíztam az illetőben, és onnantól számítottam az igazi, szó szoros értelemben vett kapcsolatot.
2011. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meglepő a sok nem. Én igenről hallottam, és az a vélyemény is megfogott, hogy akivel lefekszik egy nő, azt nem felejti el. (jobb esetben)
2011. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak elrepít egy magasabb síkra és javíthat a kapcsolaton, de tönkre is teheti.

Viszont attól, hogy ez egy ennyire meghatározó még nem ettől fogom megszeretni, maximum ez lesz még egy szál, amiért mellette maradok :)

2011. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az első igazán nagy szerelmembe akkor szerettem bele, mikor még személyesen nem is ismertem, csak leveleztünk. Az első együttlét után érzelmileg semmiben sem lett más a kapcsolatunk, legfeljebb annyiban, hogy megkönnyebbültem, hogy testileg is összeillünk (legalábbis még akkoriban összeillettünk).

A második nagy szerelmembe pedig jóval az első együttlét után szerettünk egymásba, ugyanis egyéjszakás kalandnak indult.

2011. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
A szex során oxitocin szabadul fel a nőkben, ami kötődést idéz elő.
2011. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem is kellett rajta gondolkoznom.

Teljes szívemből szeretem a párom, nem is tudnám jobban, de még nem feküdtünk le (majdnem 9 hónapja vagyunk együtt). Ennek ellenére a kapcsolatunk sokkal bensőségesebb és jobb mint rengeteg olyan ami a barátnőimnek volt vagy van, vagy amiket itt olvasok.

Szerintem inkább az van, hogy egy nő akkor tud igazán beleszeretni egy férfiba, amikor már eléggé megismerte, és elég közeli érzelmi kapcsolatban vannak, hogy megbízzon benne, szeretni tudja és kötődjön hozzá.

2011. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

ma 23:22


Akkor ez belőlem hiányzik. Bennem a szex soha nem idézett elő kötődést. A kötődés szexet már igen...

2011. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!