Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi munka 5 hónapra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munka 5 hónapra vagy barátnőhöz költözés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok mert amúgy is távkapcsolatban élünk már 6 hónapja és 2 hetente találkozunk de már nagyon nem bírom nélküle,iszonyúan érzem a hiányát néha,gondolkodtam hogy oda költözzek addig a abba a városba ahol ő lakik és a nyáron viszont már együtt mennénk ki...vagy pedig most télen megyek egyedül...

Szóval ti mit csinálnátok?Ki várnátok a nyarat és oda költöznétek addig az ő városában és utána mennétek együtt?

Vagy pedig mennél most és nyáron majd úgy is együtt mennénk??


2011. okt. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az anyagiak rendben vannak-e. Ha nem igazán állsz/álltok jól, én kimennék dolgozni a helyedben, hiszen 5 hónap az semmi. Ha nincs ilyen gondotok akkor ráértek majd együtt is kimenni.
2011. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben most kimennék és legyűrném az 5 hónapot. Így legalább nem ketten mentek ki az ismeretlenbe, hanem te előkészíted a terepet. Tudom, h nehéz, de érdemes így csinálni.
2011. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Találnál munkát az ő városában?

Ő most miért nem tud menni?

A külföldi munka milyen? Bármikor szerezhetsz hasonlót, vagy nehéz ilyent kifogni?

2011. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az ő városukban találnék munkát ha nagyon akarnék szerintem...nem esélytelen.

Ő még tanul elvileg márciusban vagy áprilisban végez a sulival,de addig még én is megtudnék csinálni egy tanfolyamot és még csiszolhatnám egy keveset a nyelvtudásomat és nem utolsó sorban együtt lehetnénk...

2011. okt. 9. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Az ő városukban találnék munkát ha nagyon akarnék szerintem...nem esélytelen.

Ő még tanul elvileg márciusban vagy áprilisban végez a sulival,de addig még én is megtudnék csinálni egy tanfolyamot és még csiszolhatnám egy keveset a nyelvtudásomat és nem utolsó sorban együtt lehetnénk...



Saját magad megválaszoltad, egyértelmű, hogy nem akarsz Te sehova menni, vele akarsz lenni. Akkor mi a kérdés? :D

2011. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:36


Az a kérdés hogy nem tudom melyikkel csinálnék jobbat??Hogy kimennék és igaz nem lennénk együtt de legalább kitaposnám az utat kettőnknek és lehet hogy hosszabb távon ez jobb döntés lenne,mert most lenne lehetőségem de akkor más nem biztos...

2011. okt. 9. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kimennék a helyedben most, ha úgy érzed, hogy a kapcsolatotok kibírja. Ilyen lehetőséged nem biztos, hogy még egyszer adódik az életben és akkor nagyon fogod bánni a dolgot. 5 hónap az semmi!


Mi is ilyen helyzetben vagyunk a párommal csak nekünk még 1 évet kell várnunk, de én már ezt is kevésnek tartom az eddig eltelt 3 évhez képest. :)

2011. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The Nuke ***** válasza:
Én barátnő mellett lennék!
2011. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!