Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Újra össze jöjjek vele?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 évig együtt jártunk. Igazából minden jó volt, kisebb apróságok voltak, nem is akadtam fent rajtuk. Aztán jött egy pasi aki 10 évvel idősebb volt nálam. Teljesen elcsavarta a fejem. Végül szétmentünk. Egy darabig úgy gondoltam hogy soha nem jövök újra össze a volt barátommal, de ő még most is kitart mellettem, megbeszéltük, hogy barátok maradunk, még most is beszélgetünk. Nem értem hogy lehet ilyen kedves velem!? Úgy hiányzik hogy valaki átöleljen, de nem akarok csak azért vele lenni,mert nem tudnék úgy a szemébe nézni, hogy tudom bármikor elcsábíthatnak tőle. Azt hiszem, hogy ő is hiányzik, de nem vagyok benne biztos, hogy nem csak a szeretete hiányzik. Nem tudom, hogy mit tegyek. Várjak hátha lesz valaki más? Vagy menjek vissza hozzá és reménykedjek hogy nem vágom át megint? Ő az első szerelmem. Nem csak azért nehéz elválnom tőle? Vagy lehet hogy ő az igazi? Régebben biztos voltam benne hogy vele akarom leélni az életem. De most már nem. Egyáltalán nem tudom, hogy mit akarok. Menjek vissza hozzá? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm
2011. okt. 9. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened. A fiú szempontjából szerintem jobb lenne, ha nem próbálnátok meg újra, hiszen ő az, aki megégette magát. Meg kell beszélni, hogy ha újra összejöttök, akkor min kell javítani, mi az ami jó, stb. És a legfontosabb, hogy ne azért jöjjetek újra össze, mert hogy most neked éppen nincs más. Ha már nem érzel olyan mértékű szerelmet, meg nem vele képzeled el az életed, akkor kétlem, hogy érdemes lenne.

Esetleg elkezdhetnétek randizni újra pár hónapig, hátha kialakul valami.

2011. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se menj vissza hozzá, hiszen az írásodból egyértelműen látszik, hogy te nem szereted őt, nem vagy szerelmes. Ez kb úgy jön le, hogy ha nincs ló, jó a szamár is. Most jól meglennétek együtt, de ahogy jön egy másik férfi aki felkelti az érdeklődésedet te valószínűleg ott hagynád.


Ne játsz az érzéseivel! Még van esélye neki is arra, hogy megtalálja az igazit illetve neked is. Maradjatok barátok.

2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy nem ő a igazi.

Mert az írásodból az jön le, hogy "Ha ló nincs, szamár is jó" alapon lennél vele.

Neked ez lehet, hogy megfelelne.

Én inkább a volt barátodat nem értem, hogy hogy nem esik le neki, hogy ő csak pótlék lenne számodra.

2011. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!