Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak csinalni?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akivel megvagyunk de nem mukodik rendesen , es van egy masik csaj az exem aki meg szeret es en is szeretem es gondolkozzok azzon ,hogy ujbol jarjunk de ez jo otlet ujbol az exel ujra jarjak es hagyjam a mostani csajomat.
2011. okt. 9. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a világgal? Manapság már luxus a tisztesség meg az őszinteség is??? Üljetek le a barátnőddel, beszélj vele mi legyen a kapcsolattal, hogyan tudnátok jobbá tenni. De ha te azt fontolgatod, hogy szakítasz mert ott az exed akkor már nem szereted és csak azért vagy vele, hogy legyen valakid. Azt nem tudom pontosan miért mentetek szét az exeddel de olyan biztos vagy benne, hogy most minden működni fog? Remélem utána nem ez a barátnőd fog hiányozni. Szakíts vagy beszélj vele hogyan hozhatnátok rendbe a kapcsolatotokat.
2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer vége lett az exszel,nem?Miért is lett vége?Gondolkozz el.A mostani barátnődet meg nyugodt szívvel kitennéd,mert fellángoltál az exed iránt,mert hogy milyen jó volt vele,jó volt VALAMIKOR DE VÉGE LETT!!!!!


Szerintem fontold meg azt,hogy mióta nem jársz az exeddel,és a mostani barátnőddel mióta jársz,ha már régebb óta,és olyanok a hibák amik kijavíthatóak,akkor javítsd ki.Nem hiszem hogy kell szakítani rögtön mert felmerült egy kis gond.

2011. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az exre gondolsz,akkor szakíts a mostanival.Utána pedig hívd fel az exet,vagy írj neki egy sms-t...
2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!