Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek ilyen feltűnően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ilyen feltűnően, ha nem hiszem, hogy tetszem nekik?

Figyelt kérdés
Először is bocsi, tudom, hogy ezer "Miért néznek meg az utcán?" kérdés volt már, de ilyet nem találtam. Szóval nem öltözködöm valami divatosan, rocker vagyok, igaz, hogy az igényesebb fajtából, de azért látszik rajtam. Szinte mindig tiszta feketében vagyok, most, hogy hideg van acélbetétes bakancsot hordok, és eleve elég "sötéten" nézek ki. És mégis sok teljesen más stílusú fiú néz meg, party-arcok, vagy farmer-pólós srácok, akiknek nem hinném, hogy nagyon bejön ez a stílus. De akkor miért bámulnak feltűnően, a szemembe nézve, sokszor egy egész csapat? Ilyenkor soha nem tudom, hogy most teszem nekik, vagy pont hogy szörnyülködnek. Kiröhögni meg beszólogatni viszont nem szoktak. Szóval nem tudom mi van. Egyébként elég csinos vagyok, jó az alakom, és szép az arcom(nem vagyok ego, de álszerény sem akarok lenni). Szerintetek magukban röhögnek rajtam, vagy tetszem nekik? 15l
2011. okt. 10. 14:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én is hallgatok akkori zenéket, csak csak azokból az évekből inkább a punk fogott meg. Iggy Pop, Ramones, Sex Pistols meg az ilyesmik. Egyébként sokszor tényleg hatalmas önbizalmat tud adni, hogy a bakanccsal bárkit felrúgok, aki beszól.(:
2011. okt. 10. 15:12
 12/21 anonim ***** válasza:
Lánc sem utolsó ;):D
2011. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Láncokat annyira nem hordok, szerintem csak elhagynám őket, amilyen ügyes vagyok. De bicska mindig van nálam végszükség esetén azt is bevethetem.
2011. okt. 10. 15:18
 14/21 anonim ***** válasza:

Kis harcias:D Amúgy tényleg hátrány néha a llánc, beleakad a székbe stb..


Egyébként miért a Párkapcsolatokba tetted a kérdést? Csak nem így akarsz ismerkedni? (bicska miegymás.:D)

2011. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem szokásom GYK-n ismerkedni, meg úgy alapjában a neten(bár a mai világban tényleg így a legkönnyebb), csak nem tudtam melyik kategóriába rakni. A szerelem szexet meg gondolom sok pasi nézi, és valamilyen szinten ahhoz is kapcsolódik. És akkor már inkább rakom a párkapcsolatokba, mint mondjuk a fogamzásgátlásba.
2011. okt. 10. 15:26
 16/21 anonim ***** válasza:

Bicska meg bakancs mint fogamzásgátlási eszköz :D Ez jó.


Amúgy nem azért kérdeztem, szeritnem is hülyeségek az ilyen "távkapcsolat" félék.. Bár nem értem ez hogy jött ide na mindegy.


Kérdésre tett utolsó válaszom, hogy szerintem pedig tetszel nekik, nem véletlen néznek.:)

2011. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sok sikert a párválogatáshoz a jövőben :), én elmegyek pihenni.


hali.

2011. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ritka értelmes 15éves vagy(főleg lányban).

A kérdésre nem tudok érdemben válaszolni, neked kell érteni a jeleket.(nem hiszem el h nem tudod levágni a szitut, hogy miként vélekednek rólad).

2011. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tényleg ilyenkor mindig csak remélem, hogy nincs mondjuk egy hatalmas tintapaca az orromon, vagy valami ilyesmi, és nem ezt nézik.:D
2011. okt. 10. 15:45
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az a te bajod, hogy simán külsö alapján meg akarod mondani , hogy ki normális és ki idióta.


Attól , hogy valaki farmer-pólós még nem biztos, hogy egy techno-diszkós majom. Én például ilyen "farmer-pólós" vagyok, habár a legtöbb ruhám fekete, de nem az összes.És imádom a rock&metal zenét(mást nem nagyon hallgatok).


Szóval szerintem ne akard kiválasztani, hogy kinek engeded meg, hogy "tetszél" és kinek nem, mert nem tudhatod mi van a farmer és a póló alatt...


Ráadásul 15 éves vagy (meglepően inteligensnek tünsz mondjuk) még gyerek, kb 24x meg fogsz még változni...lehet néhány év múlva már taszítani fog a fekete szín...


21/f

2011. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!