Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy erős legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy erős legyek ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút aki 1OOOx megbántott. Már egy éve elszeretném feledni de folyton rá gondolok..az évek során erősen legyengültem érzelmileg,sőt már fizikailag is..hogy szedhetném össze magam? Hogy feledjem el? Hogyan erősödhetnék meg egy új élethez? Előre is köszönöm..
2011. okt. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz másik fiút
2011. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem könnyű..azóta senkibe sem voltam szerelmes...próbáltam lecserélni..
2011. okt. 10. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

1000x megbántott, és ezek után szereted? Hát csak gratulálni tudok...

Keress mást és kész. Vagy várd meg h. legyen barátnője, aztán akkor meg van oldva a probléma.

A lényeg h. keress másik pasit.

2011. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keruld a fiut amennyire lehetseges.
2011. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabó Dominik válasza:
Az idő mindent begyigyit de ere magad is rá fogsz jőni most a lejob amit tehec hogy leűlsz megprobálsz megnyugodni és beszélges a barátaidal nem az a lényeg hogy a boszun járjon az eszed ne agogy ecer találsz egy gyereket akit ugy fogod szeretni mint őt sőt még joban is
2012. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!