Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, aki már nem hisz a szerelemben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 01:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az egy délibáb, egy nem létező fogalom.
2011. okt. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én
2011. okt. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

ne mond ezt csak ha komolyan gondolod. én nem hogy nem hiszek benne, sőt, és érvelni is tudok ellene.

de attól frászt kapok, ha jön egy kis p*cs, benyögi, hogy nem hisz a szerelemben, aztán 10 év múlva férjhezmegy, és szül 3 kölköt...aztán meg engem titulálnak komolytalannak, ha azt mondom nem hiszek, és legyintenek rá hogy "áh, majd elmúlik."

szóval bár önző érdekből, de kérlek, nagyonszépen, ezt csak akkor mondd ha 50 év múlva is így gondolod majd...

2011. okt. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Annabell érveire kíváncsi lennék:))


Én nem tudom, hiszek-e még a szerelemben, egyszerűen akkorát csalódtam abban a fiúban, akiért mindent megadtam és megadtam volna még, hogy ha csak arra gondolok, hogy új kapcsolatot elkezdeni, meg magára már csak a szóra, irdatlan fáradtság tölt el...:((


22/L

2011. okt. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, azt hiszem már kinőttem a kis p*csa korból. :P

Abban hiszek, hogy egy jó dug@s után jobb az élet, és ennyivel ki is fújt...A mai erkölcstelen sz*r világunkban már érzések sincsenek, mindent csak a pénz és az érdekek irányítanak.

Köszi, de kihagynám...

Gyereket erre a világra nem hoznék...

2011. okt. 11. 02:08
 6/25 anonim ***** válasza:

Ez nem hit kérdése. Szerelem létezik. A kérdés az, hogy megéri-e, hogy boldog leszel-e tőle.

Szerintem nem.

2011. okt. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

91% 01:59

megírtam privátban.

2011. okt. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Létezni létezik, csak mulandó dolog, és sokszor fájdalmas. :D
2011. okt. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 IQnindzsa ***** válasza:

Pár héttel ezelőttig nem hittem én sem. Az más kérdés ,hogy jó-e? Azóta a vérnyomásom 200+ az életem feje tetejére állt és az eszemmel tudom ,hogy baromira vége lesz egyszer ennek... Mégis... minden visszássága ellenére létezik és ha belebotlasz akkor baromi jó!!!!!

Csak az esély kicsi rá. Itt egy érdekes cikk. :)


[link]

2011. okt. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

34 évesen 1db 3 hónapos kapcsolattal az életemben, azt hiszem mondhatom hogy nem igazán hiszek benne.

34 ffi

2011. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!