Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg nem érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem érez többet? Részletek lent,14/L

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki nagyon tetszik, de már régebb óta. Vannak közös ismerőseink, így az egyik lány ismerősöm barátja rákérdezett a srácnál, hogy mi van velem, tetszem-e neki. Amikor rákérdeztem a lánynál hogy beszéltek-e már vele, azt mondta hogy a barátja igen, de neki is csak annyit mondott hogy "jobb ha nem tudom hogy mit válaszolt" most akkor mi van? :/ ez elég kifejező, tudom. viszont ez a srác annyira sokszor keres, ír, hív.. szinte a legjobb haverom. mit tegyek? :/
2011. okt. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a fiú-lány közti barátságban.
2011. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én hiszek a fiú-lány barátságban... hm, nálad nehéz megmondani, mert kétesélyes: lehet, h azért mondta, h jobb, h nem tudod, mert egyáltalán nem jössz be neki, lehet, h azért, mert bejössz, és félti a barátságotokat. kérdezz rá nyíltabban, és mondd el, h nem lesz rád semmilyen hatással a válasz, bármi is lesz. még akkor is, ha ez nem igaz.
2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello! Fiú vagyok.

Szerintem az lehet a dolog háttérben, hogy lehet, hogy tetszel neki, de csak annyira, hogy megfektessen, de nem járna veled. És éppen ezért nem akarja elmondani a bnőd.

2011. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a barátnőm se tudja, csak a pasija, viszont vele nem vagyok annyira jóban, nem nagyon ismerem.. de köszönöm az eddigi válaszokat, várnék még.
2011. okt. 11. 18:38
 5/5 Fke ***** válasza:
szerintem azt mondta, hogy nagyon durván leszopatna, vagy valami hasonlót...
2011. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!