Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Tanácsotok lenne? Tippetek? Valami?

Figyelt kérdés
Nah az a helyzet hogy barátnőmmel majdnem két éve vagyunk együtt én 17 ő 16 és most pár hete lett vége egy 1 hónapos szünetnek..ebben a két hétben hogy újra együtt vagyunk aránylag rendbe volt minden kérdeztem volt e valakivel míg nem voltunk együtt azt mondta nem és én sem de most meg tudtam tuti biztos forrásból hogy ő bizony lefeküdt egy sráccal a srác 23 éves na szóval végül is nem meg csalt mert nem voltunk együtt de így mégis milyen...ti mit csinálnátok a helyemben...
2011. okt. 11. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek után én biztos nem fogadnám vissza legyen azzal a pasival akivel lefeküdt!!!!!
2011. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az eszem nekem is ezt mondja...de szivem nem...én nagyon szeretem de mostmár nem tudok úgy rá nézni....még ő amugy nem tudja hogy én ezt tudom mert most tudtam meg majd holnap személyesen mondom neki

vagy mást javasoltok?

2011. okt. 11. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben lefeküdnék azzal a férfival ugy kvitek lennétek.



Cornel

2011. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háhá erről a szituról ráismerek ám barátnődre:) nemcsak a 23 éves pasi szopatta le, de én is!Xd 46/F
2011. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor szippantasd ki anyád :)
2011. okt. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!