Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem bízik bennem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bízik bennem. Megcsalásról soha nem volt szó. Nem csaltuk meg egymást. De a bizalom mégis kevés. Hogyan bizonyítsam be, hogy szeretem tényleg és h újra bízzon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 08:06
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
ne bizonygass semmit, az ilyen embernél az csak olaj a tűzre. egyszerűen ne foglalkozz ezzel, akkor rájön, hogy a saját maga szórakoztatására felesleges hisztiznie.
2011. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Az én barátom is ezt csinálta, 5 éven át eltűrtem, hogy gyanúsítgat és nem enged sehová.

Ha a barátnőmmel találkoztam, másnap már hallgathattam, hogy biztosan pasiztam.

Ha egy számára ismeretlen pasival szóbaálltam, akkor biztos dugni akarok vele.

Amióta dolgozom hihetetlenül féltékenykedett a munkatársaimra, még azt is mondta, hogy hagyjam abba, mert ez így nem jó. Akkor hol dolgozzak? Lánykollégiumban? Ott is van portás meg karbantartó...

A régi dolgokat felemlegette, hogy amikor én 19 voltam leszoptam a haverját meg nézd, ott megy az út másik oldalán a 6 évvel ezelőtti exem (akit csak gúnynéven emleget).

Ezen kívül a mindenféle híresztelést is elhitte, néhány pletykagép kitalált olyanokat, hogy én ezzel meg ezzel dugtam, na ő ahányszor ilyesmi témára terelődött a szó előjött, hogy én 20 évesen mekkora ribanck*rva voltam.

Ez kb annyira igaz, hogy pl. az egyik hatalmas party akkor volt, amikor én másnap zh-t írtam egy másik vársoban és egyedül tanultam az ágyon.

A másik szép pletyka pedig úgy kapott szárnyra, hogy a srác akivel állítólag dugtam, akkor épp a hűvösön csücsült. Amikor kijött ő is csak nézett, viccesen felfogva annyit mondott, hogy jó is lett volna.

Na ezen hónapokig veszekedtünk, pedig én nem csináltam semmit...

Ráadásul a sztori szerint még azelőtt történt, mielőtt összejöttünk. Akkor pedig ha igaz is lenne, nem mindegy neki? Csak hát én folyton hazudok neki... szerinte...

2011. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
második, de ugye már kiraktad???
2011. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az első üzenet írójának : Érdekes amit leírtál.. És egyezek is veled. Csak a férfiak. Bennem felmerült, hogy a barátom saját magában sem bízik, ami baj. Mert szeretem, nem csaltam meg. Néha flegma vagyok, meg nem vagyok oda-vissza érte, de szeretem!!

A második üzenet írójának : Nem! Szeretem! És azt akarom, hogy minden rendben legyen. Bármit képes vagyok megtenni, ez ügy érdekében!

2011. okt. 12. 08:35
 5/15 anonim ***** válasza:

Dobni kell az ilyet. Van másik 100 aki kényeztettne és nem veszekedésből állna az életed.

De ezt te is tudod csak nem mered meglépni.

2011. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igaz, mondjuk!!

De szeretem, szerelmes vagyok belé. ÉS így azért mégis nehéz lenne szakítani is. Meg nem is akarok!!

Csak bizonygatni, hogy szeretem meg őszintén beszélgetni, ezt kell tennem. De biztosan nehéz lesz..

2011. okt. 12. 08:41
 7/15 napietus ***** válasza:
mondtam, hogy ne bizonygass! csak a téveszméit táplálod vele...én is kirúgnám páros lábbal, de ha nem akarod, akkor próbálnod kell a helyes iráyba terelni. ha nem foglalkozol a rinyálásával, talán rájön, merre van az egyenes.
2011. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne bizonygass,mert sose fogja 100% elhinni..a 2.válaszolot sajnálom..:/
2011. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De még is hogyan csináljam? Hagyjam, hogy rájöjjön, hogy szeretem? De ha semmit sem csinálok és itthon ülök attól nem lesz jobb. És vele sem tudom elhihetni. Semmire sem tudok koncentrálni. A suli is tiszta gáz.
2011. okt. 12. 08:56
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha 100% nem hiszi, akkor is higyjen legalább 80%-ban nekem!

Több mint egy éve vagyunk együtt már. Szerelmes vagyok, először és lehet utoljára.

Valamit kell tennem, ő azt mondja h bizonyítsam be!!

2011. okt. 12. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!