Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék meg Győrben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg Győrben meleg srácokkal? 15F

Figyelt kérdés
A társkeresőkön senki nem ir rám, ismerősök között nincsenek és nem tudom hogy hol találhatnám meg az illetőt...
2011. okt. 12. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Győrben tudtommal nincsenek ilyen helyek, szal maradnak a társkeresők. De mi lenne ha te írnál vkinek?
2011. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
GayRomeon biztos van sok győri regelj aztán írj rá néhányra...
2011. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Győr nagyváros, könnyebb mint egy faluban. Sokkal könnyebb.


A neten nem találsz valami bárt, klubbot vagy ilyesmit? Bár 18 év alatt ez problémás.


Neten rengeteg társkereső (meleg társkereső) oldal van. gayrandi, gayromeo, stb...

Ezeken csak találsz.


Szerintem te írj rá másokra, ne várd, hogy rád írjanak.


De azért vigyázz! 15 éves vagy, légy óvatos!



Ui: Nem vagyok meleg, hetero 21 éves férfi vagyok, de látjátok így is lehet és így is kell válaszolni egy meleg kérdésére, nem szívatva, lehordva, gúnyolódva, káromkodva.

2011. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
előző. Rendi vagy :)
2011. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is ráirtam sok mindenkire de nem irtak vissza... És köszi azt a gayromeot.. utánanézek
2011. okt. 12. 15:32
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

És a diszkrécióval is vigyázz, mert (gondolom) senki sem tudja rólad és nem lenne jó ha ez megváltozna.


És ugye azt is tudod, hogy mi a bűncselekmény és mi nem egy 15 éves meleg kapcsolat esetén.

2011. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze tudom.. és még annyi hogy azon a gayromeon hol kell regisztrálni??? nem találom sehol
2011. okt. 12. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemzetközi oldal, szóval .com az internetcím vége!
2011. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a honlapot, de ha tudsz angolul valamennyire is, akkor meg fogod biztos találni.


Sign up vagy Registration vagy valami ilyesmi van.

Esetleg a bejelentkezésnél valami olyan, hogy ha még nem vagy tag, katt ide.

2011. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pinkvanillán is nézz körül.


Pudtommal a beleegyezési 14 év fölött már van. Viszont ha a környezeted nem tudja tényleg legyél óvatos.

2011. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!