Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám ránevelni valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ránevelni valahogy a barátomat arra, hogy ne a facebookon éljük meg a kapcsolatunk 80%át?

Figyelt kérdés

a barátommal már szinte csak a facebookon beszélünk :S 50 kmre lakik tőlem, igaz, dolgozik én meg suliba járok, de hetente alig 1-2szer találkozunk..viszont a facebookon szinte egész nap beszélünk, ami engem már nagyon idegesít, mert sokszor azalatt az idő alatt már akár találkozhatnánk is..hiába mondom neki, azt mondja, ez is több mint a semmi (igaz, hogy sokat dolgozik, de munka után beleférne az idejébe hogy találkozzunk akár egy kicsit is)

azon gondolkozom, hogy letörlöm magam egy pár napra, mert ez már nem normális, de félek, hogy ez se változtatna sokat és inkább elhagyna :S :( 1,5 éve vagyunk együtt, az utóbbi 2 hónapban fajult el a dolog idáig..:S mit tegyek? szerintetek ez normális?


2011. okt. 12. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

50 km nem olyan hatalmas nagy távolság..

Pont ez a baj ezzel a mai világgal mindent a neten keresztül akarnak az emberek...

24/N

2011. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nem a legjobb.


Írj neki klasszikus levelet... lehet hogy lassú, de több személyes dolgot lehet belevinni

Hívd fel telefonon... nem az igazi, de legalább a hangját hallod

2011. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. A barátod vagy h.ülye,vagy nem szeret téged. Ennek nem így kellene lennie.
2011. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
töröld magad. én nem vagyok faszbukkon, csak barátnőm. mi sms ezünk és néha felhivjuk egymást, de az elég sokba kerül. és bár mindketten bp n lakunk, most heti 1-2 re szükült a találkozások száma, sokat kell tanulni, nemtudunk találkozni hétközben. amugy is szánalmas már hogy némelyek az egész életüket faszbukkon élik...
2011. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hali


Nem tudom merre laktok ,de tényleg nem szép dolog amit csinál viszont azt is nézd ,hogy ő dolgozik és neki már nem diákjegy az 50km. Ennyi erővel te is átmehetnél hozzá.


Az 50km meg relatív ugyanis tőlünk miskolc is 100km és 6!! órát kell buszozni vagy 7et vonatozni pedig csak 100km


Én ezért nem igazán támogatom a távkapcsolatot mert nagyon nehéz rendben tartani.


Én a helyedben nem törölném magam csak egyszerűen nem adnék életjelet.


20/f

2011. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
regisztráljatok be az iwiwre is :)
2011. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez már nem egy boldog, harmonikus kapcsolat. Kényelmesebbnek találja ha ül otthon a gép előtt, beszélget veled, aztán ha kell a szex akkor találkozik veled. Erről lehet szó sajnos.
2011. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Töröld magad facebook-ról. Ha akar valamit megtalál személyesen. Ha nem, akkor sem veszítettél sokat, most sem találkoztok.


és nem Brasch Bence vág ide, hanem ez:

http://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs&feature=feedlik

2011. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

neki nem probléma az utazás, van kocsija, és szerencsére olyan munkája van, hogy nem kell azt néznie hogy mennyibe kerül a benzin, hogy idejöjjön...


köszönöm az utolsó videot, tényleg idetalál..

szerintem sem normális dolog, én csak miatta vagyok fent, mert máshol nem tudnám elérni..de hiába mondom, azt hiszi, csak hisztizek

2011. okt. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!