Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy ismerősöm, aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerősöm, aki 30 éves és még sosem volt komoly kapcsolata (szerintem komolytalan is nagyon kevés), pedig értelmes emberről van szó, nem is csúnya. Ez gáz szerintetek? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő gáznak tartja, akkor gáz, ha nem, akkor nem az.
2011. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz, én is így képzelem el az életem. 18F
2011. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, sztem menő, nincs elkötelezve
2011. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

"Van egy ismerősöm"... magyarul magadról beszélsz :)


Amúgy meg nem gáz, mindenki úgy éli az életét, ahogy neki tetszik.

2011. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Mert a lányok szerint viszont csúnya.
2011. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldog így akkor renben van. Ettől nem lesz valaki rossz ember vagy szerencsétlen. Inkább legyen őszintén alkalmizó szingli, mint éljen "komoly kapcsolatban" és csalja a párját amikor csak lehet....



Ha viszont csak kényszermegoldás, akkor jó lenne egy kicsit önvizsgálatot tartani.


Nem gondolom gáznak. Mindenki másban jó, van akinek az emberi kapcsolatok nem mennek annyira. Mint mindent, ezt is lehet fejleszteni. No nem kell megerőszakolnia önmagát hogy beleilljen valami társadalmi elvárásba, de ha szükségét érzi, akkor fog tudni változni.

2011. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a helyzet az, h ő ettől valahol belül szenved szerintem:-(
2011. okt. 13. 10:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor el kéne beszélgetni vele hogy mit csinál vagy gondol rosszul. Egy kapcsolat kompromisszumokkal és sok problémával is jár, ezt meg kell tanulni kezelni.
2011. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 David82 ***** válasza:
100%
Az lehet az oka, hogy nem kezdeményező típus. A helyzet az, hogy én sem vagyok kezdeményező, vagy ha mégis, nehezen nyílok meg. A lényeg, hogy kezdeményezni kell.
2013. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
en batyam 35 eves es nincs komoly kapcsolata , se felesege se gyereke csak eli a szabad eletet biciklizik, bulizik stb
2014. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!