Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kimondta: szeretlek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kimondta: szeretlek. Ilyen hamar lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy szeretetből, vagy szerelemből szeret, aki ezt mondja??? Mert a kapcsolatunk elején vagyunk még nagyon,(1hónap) és fura, hogy már szerelmes.... Minden érintéséből ezt érzem, és a szemében is látom a szerelmet, csak nehéz elhinni, mert az elején elmondta, hogy nagyon nehezen lesz szerelmes, és legtöbbször "nincsenek érzései", mintha egy lelketlen robot lenne... 2 napja mondtam valami hülyeséget, amin röhögtünk, és ő így válaszolt : Én így szeretlek.

Akkor tényleg szerelmes belém???


2011. okt. 12. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar mosbyzni.
2011. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valószínüleg.. Gondolom nem lenne veled ha nem így lenne..

Nők paráznak csak ilyeneken???? :D


16/F

2011. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi azt mondja hogy szeret azt úgy gondolja. És pont. Nem kell kielemezni minden szavunkat hogy vajon mit akarhat mondani, mint nektek. Mi nem vagyunk olyan komplikáltak..
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet szerelmes, ennyi idő alatt már rég kialakulhatott
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. okt. 12. 19:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Megmosbyzni XDDDDD ezen szakadtam XDDD
2011. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom 2 hét után mondta, és nem azért, hogy megfektessen (5hónap után feküdtünk le). Azóta is együtt vagyunk (3 év 7 hónap).
2011. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 DakotaDamon ***** válasza:
Kb. egy hónap után, mikor együtt voltunk, akkor mondtam a barátomnak, hogy mondja ki. Gondolkozás nélkül mondta, hogy szeret. Attól még lehet, hiba volt, de nem bántam meg, kellett, hogy halljam.
2011. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Walk With Me ***** válasza:
100%
Sosem értettem miért jönnek össze emberek úgy, hogy nem szeretik egymást, szóval mi itt a kérdés?
2011. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!