Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki a nagyobb szemetlada? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a nagyobb szemetlada? A pasi aki megcsalja a feleseget, vagy a csaj aki belemegy, pedig tudja, hogy a pasi nos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen a NŐ!
2011. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
9%
Mindig a nő a hibás, ezt tudhatnád!
2011. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
72%
Mind a kettő, egyformán.
2011. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Allitolag szerelmesek egymasba azert csalta meg.
2011. okt. 12. 22:14
 5/50 napietus ***** válasza:
92%

ha a nő is házas (ilyen esetekben ez gyakori, praktikus okoból), illetve ha a feleség barátnője, esetleg rokona, akkor egyformán szemetek.


ha egyik eset sem áll fenn, akkor a pasi szemét, hiszen ő nem független.

2011. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 napietus ***** válasza:
100%
aham, persze :D én is voltam már szerelmes valakibe szombat estétől vasárnap hajnalig :D
2011. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
90%

A férfi. Neki van felesége. A csaj szingli, neki igazán sok köze nincs a férfi feleségéhez (mert ez ugye vele szemben lenne szemétség).

De persze nős emberrel kezdeni sem szép dolog.


De fordított esetbe is ezt mondanám. Ha a nő lenne férjes, és ő csalná a férjét. Akkor a nő lenne a szemét.

2011. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Szerintem a férfi nagyobb sz.láda, de a nőt is el lehet itélni. Amikor megházasodott akkor azzal elfogadta a feleségét PÁRJÁNAK.

A nő ha tudott róla h van felesége...akkor etikátlan volt h belement. De végeredményben a férfi volt aki megcsalta a PÁRJÁT. Én mindenképp a férfit hozom ki győztesen a szemétládasági versenyből.

2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
3%
Mind a kettő, de mivel csak egyik lehet a nagyobb így a nő.
2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
most nem azért, de a pasinak van "kötelezettsége".. ezért hát szerintem ő. de a másik se sokkal jobb.
2011. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!