Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha a párod a hátad mögött különböző emberekkel szexel?

Figyelt kérdés
Kérdés szerintem egyenes. Aggódok, hogy a párom másokkal szexel mögöttem, (prostitució igényesebb formája nem az úton álló) Kérdésem, honnan jöhetnék rá. Indok a következő: Különleges telefonálások, mikor velem van pl ma is. Nem tudja megmagyarázni ezeket, vagy ha meg is magyarázza furcsa. Pletykálnak róla egy két dolgot. Sokszor van pénze, nem tudom honnan. Keveset vagyunk együtt nagyon szexuálisan (utolsó kb 3hete volt). Nem úgy viselkedik már velem mint régen. Fura az egész, megérzés. Kérdésem mit tehetnék, hogy kiderítsem. Fiatalok vagyunk, ép ezért nagyon meghökkentő a kérdés, de félek. Ő 16 én 18
2011. okt. 13. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek benneteket, de elég megcsalás szaga van. Szerintem ne lepődj meg rajta, hogy megcsalt, mert megtette.
2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kövesd, figyeld a lakást ahol lakik. Vagy csináltasd ezt valaki olyannal, akit nem ismer a nőd.
2011. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb módszer a lelkiismeret furdalás keltés, mivel akkor majd magától bevallja és nem kell kombinálgatni.... :)
2011. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Erre azért nem kérdeztem rá, mert ebben én is "biztos vagyok" csak ma is telefonhívás teljesen ugy válaszolt az embernek, telefonban( ugye én azt hallom amit ő mond) amiből az jön le hogy prosti:\
2011. okt. 13. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom hogy ha a felsoroltakon kívül eltűnik teljesen egy-egy napra és nem tudod sehogy utolérni, ezek az eltűnések pedig egybe vágnak nagyjából a telefonokkal, tehát mondjuk jön egy ilyen különleges hívás ő pedig 2-3 nappal vagy egy héttel előre egy teljes nappal lemondja a programokat és 24 órára felszívódik akkor az annak a jele.
2011. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Küldesz róla képet privibe? Arról sok minden kiderülne, de komolyan. Vagy ha leírnád, hogy miket beszélt telóba. Így nehéz rá korrektül válaszolni.
2011. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van hogy fél napokig nem beszélünk. Mondjuk Ő másik városban él. Neten tartjuk a kapcs. Ha nem együtt vagyunk. Ritka hogy egésznap együtt:\
2011. okt. 13. 19:36
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudta ki hívta, aztán ilyenek voltak:

Ketten?!

Nem én nem.

Ilyet neem.. nem ( mosolygott )

Megszokott helyen?

Holnap? Hívj fel.

Őőőő nincs most..

Azt majd elmagyarázom.

Nem kell az minek? (mosolygott)


Majd mikor már öltöztem, hogy megyek 10 p után akkor mondta hogy dolgom van majd hívj fel később .

2011. okt. 13. 19:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet neem.. nem ( mosolygott ) Milyet? 69-es póz? szadomazo?

Megszokott helyen? Nem hiszem, hogy barátnőkkel kávézóban:)

Holnap? Hívj fel. Hogy tudja mikor alkalmas holnap

Őőőő nincs most.. Ott vagy és most nincs ideje


Ezt tudom értelmezni.

2011. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja meg hogy ketten vagytok? vagy valami ilyesmit. Én inkább ezeket és kicsit rossz:
2011. okt. 13. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!