Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak!? Ha a párotok megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!? Ha a párotok megkérdezné hogy miért tartjátok őt nőnek ill mitől válik ő nővé a szemetekben akkor.

Figyelt kérdés
....akkor tudnátok válaszolni a kérdésére?Itt nem a nőiesre gondolok, hanem hogy mitől lesz igazi nő a szemetekben miért tartjátok annak és nem mondjuk csajnak lánynak.Vagy akár nem is csak a párotokra értve hanem akár bármelyik nőnemű alanyra.
2011. okt. 13. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy nő,ha nőies és úgy viselkedik,ráadásul úgy is néz ki,mint egy nő akkor valószinüleg ő egy nő..érthető?:)
2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem szokott ilyet kérdezni,de szerintem tudná a véleményemet,mert meglehetősen bensőséges a kapcsolatunk és mindig megosztom vele a gondolataimat,érzéseimet.Persze el tudnám neki mondani,néha megpróbálok tanácsot adni neki,vagy csak elmondom,mit gondolok.Egyébként mostanság növünk fel ő is és én is.Ő válik nővé én pedig férfivá.Így hozta az élet.Bővebben nem fejtem ki.:)22/F
2011. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gergo_30F ***** válasza:
85%

nehéz kérdés, és minden válasz szubjektív.

önálló, tisztában van önmagával, tudja mit vár magától, mit vár egy kapcsolattól, véget ért nála a királylány szindróma (társat akar, nem lovagot/herceget).

2011. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nő attól lesz nő, hogy annak született.... Ilyen f@sz kérdést édes Istenem...
2011. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon jó a kérdés!

Szívesen válaszolnék, de a férfiaknak szól a kérdés!

Gyerünk! Próbáljátok megfogalmazni, engem is nagyon érdekel!

2011. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég furcsa kérdés, ma én is kaptam a csajomtól hasonlót:

"szenvedélyes csak a szex lehet?"

2011. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is furcsállnám ha párom azzal a kérdéssel fordulna hozzám hogy miért tartom őt férfinak, de ettől még tudnék válaszolni a kérdésre, nem úgy mint ő.....
2011. okt. 16. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért vannak így lehidalva ettől a kérdéstől!

Nem akad egy férfi se itt, aki kitudná fejteni a választ?

Nem hiszem el!!!

2011. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint, ha nem tudja valaki megválaszolni, az a saját férfi mivoltával sincs tisztában , vagy pedig mert nem is tartja igazán nőnek a párját, ill még nem talált olyan nőt, aki igazán megfogná, vagy nem tudom. :S Én nem kérek kifejtést, csak legalább annyit hogy megtudnák -e válaszolni vagy sem,de a kifejtés vagy egy példa téll jobb lenne.
2011. okt. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!