Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel bártorítsam, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bártorítsam, hogy végre kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szemezünk és mindig a közelemben van, de még nem szólított meg. Ahogy észrevettem eléggé félénk az első lépést illetőleg. Szeretném neki meghagyni a kezdeményezést.
2011. okt. 14. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass egy pólót "szólíts már meg, vagy tökön rúglak!" felirattal, vedd a pulcsi alá és villants amikor rád néz.


26/F

2011. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első ötlete elég jóóóó, mondjuk amekkora hülye vagyok én tényleg megtenném... :D:D

Viszont egyszerűbb (és olcsóbb), ha elkezded te is keresni a társaságát, beszélgettek, olykor te is hívod hogy beszélgessetek, stb. Talán az ilyenekből összeszed némi bátorságot, aztán majd alakul ahogy alakul. Attól hogy sokat vagytok egy társaságban, de beszélni sosem beszéltek, az nem jelent semmit. Próbálj te is nyitni felé, közeledni hozzá kicsit. 21/L

2011. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első ötletét támogatom! :D
2011. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!