Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig féltékeny és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig féltékeny és faggat. Engem nagyon idegesít már. Mit tegyek, hogy legyen tartása felém?

Figyelt kérdés

ugyanis provokál - nem kedvesen érdeklődik, hanem szabályosan beszól, faggat.

tele van rosszindulatú feltételezéssel, és már ott tartunk, ha szólok, hogy ne faggasson, mert sértőek a feltételezései a következő választ kaptam már vissza:

"hát beb*szna, ha nem kérdezhetném meg"

erre jeleztem, hogy így ne beszéljen velem, mire szerinte csak egy jelző volt, nem kellene mellre szívnom.

erre elmagyaráztam neki, mekkora primitív stílust folytat, erre vissza gúnyolt és komolyan mondom, olyan az egész mint a dedóban!

és 25-28 éves létünkre!!!


mit tegyek, hogy normálissá változzon a barátom, hogy megértsen engem, hogy lássa igazam van?


2011. okt. 14. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress másik barátot.
2011. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én párom is szokott faggatni, de csak kúltúráltan. Nem is faggat, inkább csak finoman érdeklődik. Adminisztrtátor vagyok egy üzemben, ahol rajtam és a kolléganőmön kívül csak pasik dolgoznak.

De ha velem így beszélne a párom, biztos szájbavágnám!

2011. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és amikor hergeli saját magát a féltékenységre,egyre idegesebb lesz, az elején látszik, hogy próbálja leplezni, pl próbál ártatlannak látszó kérdést feltenni, ami úgy hangzik: "imponál neked vki a munkahelyeden?"

ilyentől már borsózik a hátam.

kikérem magamnak a kérdést, elmagyarázom, hogy a munkahelyemen a munkám érdekel mindenkit( mivel most vettek fel)és ne sértegessen feltételezésekkel.

erre kiakad, hogy miért nem válaszolok...

szóval amikor ideges, akkor jön az alpári stílusa.


én is legszívesebben "szájbavágnám"

de szerintem még abból sem értene...

2011. okt. 14. 17:33
 4/6 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Nem hiszem ,hogy van egy mágikus mondat amitől megváltozna. Csak rosszhíreim vannak a számodra. Az első ,hogy az ilyen mániákus féltlkenykedők SOHA nem változnak meg és minden kapcsolatukat ugyanez a féltékeny hiszti mérgezi meg.

A második ,hogy mind magukból indulnak ki. Azért féltékenyek mert ők maguk megcsalnák a párjukat ha úgy adódik.

A harmadik ,hogy ha egyszer szavakban átlép egy határt a tiszteletlenségben akkor bizony eljöhet az idő amikor ez a határ tettlegességben is átlépésre kerül.

Megpróbálhatsz vele beszélni egy tiszta pillanatában. Talán talán felfogja... De sajnos én nem hiszem ezt. :(

Sok szerencsét. Remélem nem vagy belé szerelmes mert akkor sok sok boldogtalan óra vár még rád...

2011. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
komolyan már az is jólesik, hogy logikus, értelmes érvekkel és mondatokkal találkozom itt szembe....
2011. okt. 14. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Agresszió nélkül is lehetsz határozott. Valahogy így: Okkal vagyok veled és nem mással, és okkal vagyok egyáltalán kapcsolatban, tehát valószínűleg nem arra vágyom, hogy mindenkire rávessem magam, aki csak meglátok. Ilyen élethez te nem is kellenél. Szerintem megérdemelném a kulturált hangnemet, ha tombolni akarsz, menj máshová, nem fogom hallgatni a gúnyolódásodat.

És ne is hallgasd tovább, menj el otthonról.

2011. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!