Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit tegyek? Bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tegyek? Bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
Az van hogy megismerkedtem egy sráccal aki nálam 3 évvel idősebb (én 16 vagyok) és csak pár percet beszélgettünk és úgy láttam hogy bejövök neki, bejelöltem facebookon de most nem tudom hogy hogyan legyen tovább, mert szeretnék beszélgetni vele csak nem akarok nyomulós lenni. Vagy ha esetleg beszélnék vele akkor mire figyeljek hogy ne űzzem el? Köszi előre is a válaszokat
2011. okt. 14. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Sablon szöveg, de ha Te is bejössz neki, akkor mind1 miről beszélsz :P Kezdésnek talán megteszi az is h 'szia, emlékszel még rám?' Itt ha csak annyi van h 'persze, jah, hogyne, és társai, akkor felejtős...ha meg nem, akkor...
2011. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Nuke ***** válasza:
Jaja, nyugodtan írjál rá!
2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És aztán? kérdezgessem vagy mi? mert eléggé félek :$
2011. okt. 14. 19:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk!! Már nagyban beszélgetünk :P köszönöm
2011. okt. 17. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
És végül mivel kezdted el?
2011. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia :)


Emlékszel még rám?


És ezután már ment minden magától :D

2011. nov. 1. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Na akkor bevált az ötletem :) Volt már randi is meg ilyenek? :)
2011. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem :( Az volt az elején hogy rengeteget beszélgettünk, meg perverz mondatokat írogattunk egymásnak és valahogy ez elmúlt. Már annyira nem is érdekel a srác, kicsit magabiztosabb lettem és mostanság észrevettem hogy egyre több srác fordul meg utánam. Ez megnyugtatott. Viszont mostanság már alig beszélek vele és most arra gondoltam hogy egy kamos estét csinálhatnánk.( De semmi rossz dolog :) ) És akkor kicsit magamra tudnám vonni a figyelmét. Meg van egy baki hogy nagyon szeretne velem szexelni, de én megmondtam neki hogy én csak 17 éves koromtól akarok ezen gondolkodni, bár most is folyamatosan dúlnak bennem a hormonok, de azért van eszem. És hát azért kicsit bunkó volt ilyen téren. Szóval megint nem tudom mit csináljak.. :/ Ötlet? :)
2011. nov. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!