Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog csalni? Pasim véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog csalni? Pasim véletlenül itt felejtette nálam a facebookját bejelentkezve, így megláttam h ráírt egy csaj, akiről régebben (amikor még nem jöttünk össze) említette, h bejön neki, de a csaj nem jött vele össze.

Figyelt kérdés
Csak ilyesmi h mi van veled? Hogy vagy? Erre a pasim azt válaszolta: Szia gyönyörűség! Minden ok blabla. Hétvége Sopron? . Mjad két nappal később bejelentette h megy hétvégére Sopronba meglátogatni a nagyszüleit. Engem is elhívott, h menjek, de passzoltam, és nem erősködött nagyon. Szerintetek?
2011. okt. 15. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megcsal.
2011. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

1000000000% hogy félredug. Az én exem is elment egyszer "meglátogatni" a nagyszüleit. Csak akkor még kiskorú voltam és a szüleim nem engedték hogy vele menjek 150 km-rre.

PERSZE HOGY ÖSSZEFEKÜDT AZ EXÉVEL!

2011. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha meg akarna csalni, nem hívott volna magával.
2011. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem is ez a kérdés izgat igazán, hanem az idegesít, h miért kell itt hagyni a kva facebookot??? Én soha senki után nem kutakodok, nem nézek smseket stbstb...de a saját face-emre akartam felmenni, és az üzifalból vettem csak észre h jééé ez nem az enyém, és ott villogott az üzenet...ha nem tudnám, nem túráztatnám magamat ezen...és lehet h tök ártatlan, de lehet h félrekúr...de a lényeg az, h már nem tudok bízni!!! hogy lehet vki ilyen hülye????
2011. okt. 15. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mibe telne felhívni h figy bocs ittfelejtetted a fb-od és akaratlanul megnéztem és nagyon hiányzol és vele is találkozol?akkor majd megnyugtat h igen régi barátom találkozom vele de semmi nincs köztünk veled vagyok téged szeretlek veled akarok lenni. ha ismered és megbízol benne elhiszed. ha nem akkor meg mind1 a kapcsolatnak is. de ahogy olvasom megbízol benne. ha ismered akkro tudod rola h megtenné e vagy sem. amugymeg ha meg akarna csalni akkor máshol is megtehetné. szerintem csak amolyan régi barátság igyunk meg egy sört meg mi a helyzet veled dologrol lehet szo. és szerintem azért hívott h ha véletlenül kiderülne h vele találkozik akkoris vagy veled ment volna vagy mondhatja dehát hívtalak téged is szerinted 3asba akartalam volna csinálni?
2011. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
logikus amit írsz, de honnan tudhatnám? 1 hónapja vagyunk együtt, fogalmam sincs h megtenné-e...én érzem h szeret...de ki tudja? estem már pofára úgy, h hittem vkinek, akinek nem kellett volna...és azt biztosan tudom, h anno bejött neki ez a csaj...:(
2011. okt. 15. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasim egy masik csajnak ilyet irna hogy gyonyoruseg,akkor mehetne a picsba..nem leszek senkinek se labtorlo.;)
2012. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!