Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a ti véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, hátha jártatok hasonló cipőben. Van egy lány,2,5-3 hete ismerem,5-ször találkoztam (randiztam) vele. Sokat beszélünk msn-en is. A többi lent?

Figyelt kérdés
Az 5. randin elég őszintén beszélgettünk, már úgy mentünk mind a ketten oda, hogy meg szeretnénk beszélni, hogy mi legyen kettőnk között. Azt tudom, hogy neki sok idő kell mire megbízik vkiben. Ő tudja, hogy nekem nagyon tetszik és hogy szeretnék vele kapcsolatot. Ő viszont nagyon bizonytalan. Nem mondott konkrétan nemet, meg igent sem. Azt mondja, hogy akar kapcsolatot de mégsem, teljesen én sem értem a gondolkodását :D. Mert azt mondja, hogy meg szeretne ismerni új embereket még és ha összejönne velem akkor ezt nem tudná 100%-osan megtenni. Viszont attól fél ha most nemet mond, akkor azt később pl pár hét múlva megbánja, szval nagyon bizonytalan.2 órás beszélgetés után végül abban maradtunk hogy ne legyen most semmi, elfogadtam a döntését, de nem tudom h ez mennyire volt határozott nem. Mert közben mindig a szemembe néz olyan máshogy, na és a végén mikor elbúcsúztunk kétszer meg is ölelt, állítólag sajnálatból meg bocsánatot akart kérni h eddig húzta az időt, de azt mondta h msn-en továbbra is beszélhetünk. Egy ilyen féle nem-et mondás után sztetek próbálkozzak még? Szval dumáljak vele msn-en és később kialakulhatna vmi? Nektek már volt ilyen? 3 hete ismerem az mondjuk nem olyan sok idő, lehet h amiatt is bizonytalan?
2011. okt. 15. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nehéz kérdés.

ő mások felé is érdeklődést, mutat, az nem olyan jó. ne csak azért legyen veled szerintem , mert nem jutott neki az ő szemébe "jobb"

2011. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő most másra pályázik, de akkor bánná meg, hogy neked nem-et mondott, ha a másiknak sem kellene. Vagyis 2 szék között a pad alatt.
2011. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne add fel. Nem voltam még ilyen helyzetben, de elég bizonytalan a csaj, de ha még beszélgettek és jól érzitek magatokat, szerintem ő is biztosabb lesz az érzéseiben.
2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 greeen ***** válasza:
őszinte leszek nem sok!Teszetosza de azért beszéljünk ám msn-en tényleg elég lesajnálósnak tűnik!Ha valakinek bejön valaki eszébe nem jutna egy pillanatig sem,hogy azér még szeretnék nézelődni hátha van jobb!Tudod mint a piacon,keresel magadnak egy jó ruhát és meglátod,totál elhasalsz és azonnal megveszed ill. akarod,és nem mondod magadba hu még bejárom az egész piacot és ha nincs más akkor visszajövök!NEm adod meg az esélyt arra hogy más elhappolja előled!
2011. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Türelem! Szerintem ne add fel, hagyj neki időt. Három hét nagyon rövid idő,a legtöbb ember ennyi idő után bizonytalan. Nagyon fontos, hogy ne csak msnezzetek, hanem találkozzatok személyesen, mert ez az egyetlen esély, hogy beléd szeressen vagy akár csak jobban megismerjen. Határozott nemnek semmiképp se vedd, mert így tőle is elveszed a lehetőséget, ráadásul 2 órát beszélgettetek a dologról - ha nem érezné semmit, biztos nem lett volna ilyen fontos neki, hogy finom legyen, megoldotta volna rövidebben. Ha képes volt őszintén elmondani, hogy bizonytalan, azt jelenti, kezd megnyílni, szóval jó úton jársz! Szerintem tetszel neki, csak fél ennyi idő után elköteleződni;) Drukkolok!
2011. okt. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez elég lesajnálos ,ami őt minősiti ,nem téged. Jobbat érdemelsz. Akit tényleg téged akar.

Vagy nem elég rámenős. Még egy utolsó próbát megérne, de ha csak csak játszik veled, akkor felejtős.

2011. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!