Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Ő lehet hogy még nem tudta de én szerintem (nem nagyon merem bevallani magamnak, de úgy érzem) hogy beleszerettem... viszont tegnap kiderült hogy van "csaja" tehát vonzódik felé, de ő azt mondja hogy nem akarja lekötelezni magát... ilyen tipikus csajozógép.... de velem nagyon kedves, más hangnemben beszél mint más lányokkal... de most már a fejem azt mondja hogy legyen ez csak barátság, de a szívem felé húz... .mit tegyek hogy uralni tudjam a szívem??? hogyan csináljam???

Előre is köszönöm!


2011. okt. 16. 08:29
 1/4 anonim válasza:
Legyél más fiúk, vagy barátnőid, társaságában. Ha tényleg "csajozógép" akkor tényleg felejtsd el. Szerintem, most így az elején egy kicsit kerüld. Úgy értem, hogy ezzel csak magadnak teszel rosszat ha a közelében vagy, mert még ennél is jobban belehabarodsz. Amúgy tudom mit érzel, én is ilyen helyzetben vagyok.:S
2011. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elfelejtettem még hozzá tenni, hogy ne feltűnően kerüld.
2011. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a fejem az elejétõl kezdve azt mondta hogy csak barátság legyen... :D csak valahogy a szívem... :S de köszi a választ!!! az a baj hogy még pénteken 3szor megöleltük egymást, egyszer fel is emelt úgy hogy fájt a válla és akkor annyira boldog voltam hogy lehet hogy én is tetszem valamennyire neki... és nagyon szorosan megölelt mind a 1 szor (najó, a 3 nem volt annyira mert véletleül hülyén karoltam át mert éppen mással foglalkoztam...)... és akkor annyira boldog voltam... nem tudtam hogy volt már valaki mása... és tegnap este azért a biztonságkedvéért megkérdeztem úgy hgoy "a csajod nem fogja letépni a fejem hogyha meglátja hogy megöleljük egymást?" és ő azt mondta hogy neem... és addig amíg a kövit le nem írta reménykedtem hogy nem lesz senkije... mármint amikor írta hogy nem már gondoltam hogy nem írná hogy nem hogyha nem lenne valakije... és az a baj, hogy azt a lányt is pont akkor ismerte meg mint engem, csak nekem a megismerés és a közeledés között volt 3 hét szünet... :S szóval későn kezdtem... de tényleg úgy gondolom hogy el kéne felejtenem vagy valahogy hogy kiemnjem belőlem ez az érzés... de szerencsére annyira még nem voltam belé szerelmes... mármint nagyon remélem, mert azért nem kaptam sírógörcsöt vagy ilyesmi... csak szimplán szomorú voltam... :S na, mind1... majd csak elmegy ez az érzés... :D köszi hogy segítettél!!
2011. okt. 16. 12:02
 4/4 anonim válasza:
Vagy még azt tudod csinálni, hogy vársz. Mert ha tényleg van kapcsolata, akkor abba nem illik belerondítani. Ha szakítanak, akkor szerintem nyugodtan közeledhetsz felé. Ja meg próbáld magad elfoglalni mással. Tudom, hogy nehéz, de ha nem is holnapra, de idővel jobb lesz.:)
2011. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!