Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ribiszöveg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ribiszöveg a :"Külső megfog, belső megtart"?

Figyelt kérdés
Már már szállóigeként használlják ezt itt is sokan.Ránézésre az az információ süt ebből hogy a csajnak 2fronton is bizonyítani kell.Ám a gyakorlatban ezt én így képzelem el:jön egy jóképűnek mondott srác,a csajszi szétteszi a lábát.Aztán mikor a csaj rájön hogy egy tahó bunkó éssatöbbi egyéb rossz jellemmel bíró egyénnek adta oda magát,kidobja.Csakhogy ezzel nem statuált példát hiába hiszi ezt ugyanis az ilyen rossz belsőjű fiúk nem hosszútávra terveznek csak lukra futnak.Arra használják az ilyen felfogású lányokat amire a ribiket szokták.Lízingelik aztán odébbállnak függetlenül attól hogy a csaj marasztalná őket vagy épp ellenkezőleg

2011. okt. 16. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy mire a normális nő szétteszi a lábát, már eltelik annyi idő, amennyi alatt megismerheti a belsőt.
2011. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem minden lány dobja szét a lábát az első szexi fiúnak.
2011. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
78%

nem ribiszöveg, szimplán baromság. először is az emberek (nem a ribik) többsége nem vadidegenekkel ismerkedik kapcsolat céljából (kivéve egy éjszakás kalandok). tehát nem csak a külső "fog meg", hanem az egész egyben. másodszor ha valaki a kapcsolata során elhanyagolja a külsejét, csak a "belső" nem fog megtartani mellette senkit. az ilyen ember megérdemli a lapátot, ha férfi, ha nő.


29/n

2011. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de hát ők a külsőt 1.rostaként tartják számon.a belső a szexig az ilyeneknél nem játszik.alapból nem kezd el fantáziálni az úgymond rondákról de nem nyomja el a belső ganéj sem az ösztöneit.amikor meg a szexre alapozott kapcsolatot lelkire is ki akarják terjeszteni hogy nagyobb tervet szövögessenek ott tud komoly gond lenni ha valaki rossz belül.de mire ez gorcső alá lesz véve addig a lány igenis meglesz elölről-hátulról
2011. okt. 16. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem hallottam sem nőtől, sem pasitól, hogy: nézd már, milyen szép belső megy ott! :D Elsőre a másik külsejét látjuk meg. Ez az első benyomás és mindenképpen számít valamit. Persze később, ahogy megismerjük a másik belső értékeit is, sokat változhat a véleményünk az irányában akár negatív, akár pozitív formában.

De inkább úgy mondanám: a külső, ami elsőre felkeltheti a figyelmet és nem úgy, hogy a külső fog meg.

2011. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
100%
" szexre alapozott kapcsolatot lelkire is ki akarják terjeszteni " ez nagy hülyeség pl. ezt el kell dönteni, mire kell az illető: ma estétől holnap reggelig, vagy hosszabb távra.. utóbbi esetben eleve nincs szex, amíg rendesen meg nem ismeri az ember.
2011. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Nőknél ez a valóságban úgy van, h külső megfog, külső megtart.
2011. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

csak sajnálni tudlak ha te eddig csak olyan lányokkal találkoztál, akik rögtön széttették neked a lábad. az ilyen valószinű tényleg nem is tudna megtartani magának hosszabb ideig.

azért meg végképp csak sajnálni tudlak, ha olyan szűk látókörű vagy, hogy azt gondolod, minden nő ilyen. na látod, Te nem tudnál megtartani senkit a belsőddel. ameddig jó vagy az ágyban oké, de amikor a csaj találkozik egy olyannal, aki jó az ágyban, és még belső értékekkel is rendelkezik, akkor neked szevasz, ott helyben, meglásd.

és remélem csak én értem nagyon rosszul, de te az egész "belsőt" úgy állítod itt be, mintha tényleg a szó szoros értelemben vett belső lenne, amihez csak úgy tudsz eljutni, ha megfektetsz egy lányt. az eddigi hozzászólásaid alapján nekem ez jött le. bocs ha tévedek, ha viszont igazam van, akkor sürgősen vegyél egy értelmező szótárat.

2011. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

napietus.blog.hu válasza:


" szexre alapozott kapcsolatot lelkire is ki akarják terjeszteni " ez nagy hülyeség pl. ezt el kell dönteni, mire kell az illető: ma estétől holnap reggelig, vagy hosszabb távra.. utóbbi esetben eleve nincs szex, amíg rendesen meg nem ismeri az ember.


Na ez a nayg baromság. Ilyet a nők fantáziálnak, mert látják a TV-ben. Van, amikro egy szexkapcsoaltból lesz párkapcsolat. És ez egyáltalán nem mellébeszélés. Az embernek vannak igényeik. Én az olyan lányoktól tartózkodom, hogy kiköti, majd 8-9 hónap múlva szerekezünk. Ez egy vicc. Vagy megpróbálom előbb ágyba vinni vagy elmegyek más nőhöz szexelni addig, ameddig "számára meg nem ismerjük egymást" (azaz hajlandó lefeküdni is).

2011. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. legyünk őszinték: mindenkinek számít valamilyen szinten a külső, hogy vonzódjunk a párunkhoz az az alap. viszont önmagában véve kevés...
2011. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!