Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján lehet megcsalásró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet megcsalásról beszélni?

Figyelt kérdés
Szóval. 3 éve vagyok együtt a barátommal. Ő 21éves én 18. Mielőtt összejött velem nagyon csajozós volt. Tavaly szakítottunk 3 hónapra körülbelül de azalatt is tartottuk a kapcsolatot. Az utóbbi 2-3 hónapban azt vettem észre, hogy teljesen megváltozott. Mondhatni elhanyagol. Most költöztünk új házba és arra hivatkozik, hogy azért nem akar nálam aludni, mert nem érzi itt jól magát. Teherautó sofőr így 1 hétig nem látom, és csak 4-5 napot van itthon a következő fuvarig. A hétvégén ahogy szálltam be a kocsiba észrevettem, hogy az ülés teljesen el van állítva, mint ahogy én szoktam hagyni. A biztonsági öv nem mindig húzódik vissza magától ezért meg kell igazítani. Én mindig megszoktam és most nem volt, pedig más nem ült azóta a kocsiban. Mármint az anyósülésen. Egyre többet veszekedik velem olyanon, amin nem is kellene. Tegnap az ágyban is észrevettem, hogy csak magával törődik.. Próbáltam vele megbeszélni ezt a dolgot de persze azt mondta, hogy nincs senkije. Szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 17. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nincs senkije... de, hogy valami nincs rendben köztetek, az is biztos.
2011. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először magadban keresd a hibát. Amit leírtál, arról szerintem senki másnak nem jutna eszébe, hogy esetleg megcsalna.
2011. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:

Jolinarnak igaza van. a kapcsolatotok nincs rendben, te meg paranoiás vagy. inkább a létező gondokat kén megoldani, nem újakat beképzelni.


29/n

2011. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én vagyok az, aki szeretné megoldani a problémákat. de a barátom úgy van vele hogy nincs semmi gond. nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem, csak egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek..
2011. okt. 17. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy van vele h nincs semmi gond akkor a kapcsolat halálra van ítélve! Így nem lehet majd megoldani semmit sem! Fölösleges törni magadat!

Amúgy meg sanszos hogy qurvázik, vagy csajozik! Ne várj túl sokat! Inkább kezdj el kimenteni dolgokat a közös életből!

2011. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!