Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el örökre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el örökre a szerelmet?

Figyelt kérdés
3 éve szerelmes egy csajba nagyon sokáig, de sikeresen "megsérültem". Azóta csak szórakozok a lányokkal és ha komolyabbra fordulna valakivel akkor lelépek. Az utóbbi pár hétben viszont megint lehet h szerelmes lettem és teljesen ki vagyok bukva. Nem akarok soha többé szerelmet érezni, ez a mostani lány is ááá... Mit csináljak? Nem akarok újra álmatlan éjszakákat és egész napos szar kedvet...
2011. okt. 17. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom becsüld meg azt a lányt, és légy boldog.

Elfelejteni a szerelmet?!

Még ha annyira fáj is a hiánya, a szerelem az egyik legcsodásabb dolog, élvezd, szeresd!

2011. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az h 3 év után újr megnyíltam ennek a lánynak és megint pórul járok!:S
2011. okt. 17. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is igy jártam.Én se szoktam szerelmes lenni csak olyan 3-4 évente de nagyon nem jo mivel szenvedés az egész.Ha szerelmes vagy valakibe az le xar téged ha beléd szerelmes valaki azt meg te xarod le.......
2011. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zaphod ***** válasza:
78%

Ez egy ordas nagy baromság, amit ide leírtál. Szégyelld magad. Csak azért, mert egyszer valaki összetörte a szíved és félsz az újabb visszautasítástól, mész, és MINDEN UTADBA KERÜLŐ LÁNY SZÍVÉT ÖSSZETÖRÖD? HOGY AZTÁN ŐK IS FÉLJENEK ÉS TOVÁBBI SZÍVEKET TÖRJENEK ÖSSZE? Nagyon gyorsan húzd ki a fejed a homokból, legyél többet azzal a lánnyal, és legyetek boldogok. A NYAVALYGÁST MEG HAGYD ABBA! Ha meg ez a lány is elhagy, MENJ TOVÁBB! De NE SZÓRAKOZZ A LÁNYOKKAL, mert elfenekellek. Fordított esetben mennyire lenne szar neked? Na látod. Amikor az első barátnőm elmondta, hogy nem szerelmes belém, és nem szeretné folytatni (ő egy NORMÁLIS lány volt, ilyen is kevés van már sajnos), nem nyavalyogtam, mert ha valami barátnőhöz juttat, HÁT AZ TUTI, HOGY NEM A NYAVALYGÁS LESZ. Rá 3 hónappal megtaláltam a mostani barátnőmet, akivel boldogak vagyunk. Úgyhogy ÁLLJ FEL, POROLD LE MAGAD, ÉS MEG NE HALLJAM MÉG EGYSZER, HOGY SZÓRAKOZOL EGY LÁNNYAL.

18F

A kutyafáját.

2011. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a szerelmet ne is próbáld elfelejteni, azt sosem lehet. max eltemetni gondolatban.
2011. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
figy, én mondjuk ezt nem támogatom ,de valamelyik nap olvastam 1 topicot ahol arról volt szó ,hogy a kezed nem beszél vissza :Dxd lehet te is jobban járnál ha csak a marok marcsába lennél szerelmes, vagy keress 1 másik csajt
2011. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló volt, én is azóta kevésbé merek megnyílni a fiúk felé (lány vagyok XD). De ugy vagyok vele, hogy ez az élet tele van szenvedéssel, és ezt nem pesszimizmunból írom. Hanem mert igy van. És különben is, minden egyes ilyen eset egy lecke. Felkészít a "igazira". Sőt, én azt mondom, hogy az életben nem csak egy igaz szerelem van, hanem több. De egyiken keresztül ezt tanultad, másikon keresztül meg azt. De mind hasznos volt, és szükséges. Ezek leckék, egy felkésztés. Legalábbis nálam ez van, ezt tapasztalom.
2011. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne zárkózz magadba, mert egyszer megsérültél. Tudod, ami nem öl meg, erősebbé tesz :). És okosabbá, türelmesebbé meg még számtalan előnye van. Még ha abban a pillanatban, vagy akár hosszabb időszakban fáj is, fel kell kelni, nem pedig önsajnálatunkban a sebeinket nyalogatni.
2011. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!