Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalás? Ha nem akkor mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A Kedvesemnek volt egy viharos kapcsolata egy férjes asszonnyal elöttem.Véget kellet vetniük mert a csaj a családját választotta..Mi már két éve vagyunk együtt, és érzem hogy imád mindig kiáll mellettem, és sokat tett értem.5 hónappal ezelött belenéztem telefonjába amit nem mertem elmondani neki mert nem szoktunk turkálni egymás cuccai közt, és nem tudtam hogy reagálna rá..Találtam egy olyan smst amit ő írt a csajnak hogy: "Nem tudom elmondani milyen jó mikor beszélgetek Veled." Erre a csaj:" Nekem is ilyen ez a kémia."

Kiborultam , és a barátom háta mögött beszéltem a csajjal hogy mi ez..Ő közölte Velem hogy a pasim megcsalna Vele ha lenne rá lehetősége mert ő szebb, és jobb nálam, és hogy nem is érti mit eszik rajtam..Persze kiborultam, és elköltöztem, de másnap a Kedvesem utánam jött, és meg győzőtt hogy félreértés történt..Viszont én nem tudom elfelejteni hanem is történt fizikálisan semmi akkor is mérhetetlenül nagyot csalódtam amit úgy érzem az idő nem gyógyít be..Állandóan ezen kattogok, persze csak magamba mert nem merem senkinek kimondani.Félek hogy rá gondol mikor velem van, hogy tényleg annyira jobb nálam, hogy soha nem érek fel hozzá a pasim szemébe..Hogy lehet ezzel megküzdeni, és legyőzni?Ha valakinek van tapasztalata ilyen helyzetbe kérlek ossza meg velem..Előre is köszönöm!


2011. okt. 17. 22:14
 1/6 Adrikaa válasza:
100%
Szia. Nekem nem is egy ilyen dolgom volt és az mind1 kapcsolatban.:) TUDOM H MILYEN ÉRZÉS! nagyon kiborító és gyomor görcsöt okoz akárhányszor eszedbe jut. én úgy gondolom h egy 2 éves kapcsolatban nem hiszem h képes lett volna a párod így beszélni rólad. és az volt rossz ötlet h a csajjal beszéltél és nem a barátoddal. a lány szerintem csak maga találta ki ezeket és úgy látom elég egoista. és szerintem nem éri meg foglalkozni vele.:)
2011. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti igaz az, amit a csaj mondott, h a palid lefekudne vele, ha tehetne.

Ilyen nincs, h valakivel kapcsolatban voltam es akkor full erzelmek nelkul masfel evvel kesobb ilyen smst irok.

2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs ez a dolog lerendezve benne..Viszont nem hinném hogy megcsalna, neki nem sexről szól ez a dolog.Ez az idegesítő..Az az érzésem itt kicsit komolyabb dolgok vannak.Egy dugás nem érne neki annyit hogy elveszítsen..Viszont ez a nő..Ő lehet többet ér nálam neki..
2011. okt. 17. 22:38
 4/6 napietus ***** válasza:
az a helyzet, hogy a pasid nincs döntési helyzetben. a nő döntött (jól), ez ennyi volt. viszont azt nem értem, ha nincs túl rajta, minek van veled?
2011. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja túl van..Csak akkor abban a pillanatban amikor ezt az smst írta így érezte..Nem azért mert kellene neki, egyszerűen szeret vele beszélgetni, és kész..
2011. okt. 17. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Szeret vele beszélgetni, mi? Akkor miért nem beszélgetnek egy jót hármasban, mikor a luvnya férje is ott van? Ugyan már, ne legyél naív.
2011. okt. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!