Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv! 16 éves vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! 16 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. Csókolóztam már, de semmi komoly nem volt. Szerintetek ez ciki? Mert másoknak már ennyi idősen volt csomó, nekem meg egy se.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
én is 16 éve vagyok és én még nem is csókolóztam és barátnőm se volt most akkor össze dől a világ jááj XD
2011. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dettó.


Csak én már b@szd meg 21 éves is elmúltam!!!

2011. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zaphod ***** válasza:

Én egészen 18 év 10 napos koromig nem is csókolóztam, nem volt barátnőm. Most a második barátnőmmel a szexet fontolgatjuk, kb. 1 hónap múlva sor kerül majd rá. Ne aggódj, nem maradsz örökre egyedül. Én is féltem. Nagyon.

17év 8hó F

2011. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%
Á én már oviba a mászóka mögött
2011. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz másokkal :p

Majd ha el jön az ideje lesz barátnőd akit szeretsz.. Felesleges felszedni egy lányt csak azért h smarolj és tossszál vele :3


Én is jobban bírom azokat a srácokat, akiknek nem volt annyi cssjuk.. Mert így azt mutatják h várják az igazit, és nem csak a málnásba akarják bevinni a macit xd

17/lány

2014. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!