Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ennyire csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög Ferenc kérdése:

Lányok! Ennyire csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Folyton visszautasítanak, pedig igyekszem mindig ápolt lenni minden téren, különösen figyelek a viselkedésemre is...nem értem mi a baj....Egyedül vagyok és magányos...Lányok véleményt! 21/F


2011. okt. 18. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Hát én fiú vagyok, de válaszolnék.

A megoldás az, hogy idősebb (24-26 éves) csajoknál kéne próbálkozni! Mert te is idősebbnek nézel ki, főleg hosszabb hajjal.


Szerintem kb. ennyi. Férfi szemmel szerintem nem vagy ronda, eléggé szimmetrikus az arcod.

2011. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tök jóó tudsz lovagolni,hmm képek alapján te egy nagyon gyengéd, érzelmes törődő pasi vagy , szerintem :P

Hmm az a baj, hogy én személy szerint a rendes igazi pasikat szeretem aki törődik velem ,de azért maradjon pasi .

De különben kinézet alapján egy erős középmezőnybe raknálak, és idősebbnek nézel ki ,mint 21.

Én nem döntök kinézet alapján,de valahogy nem fogod meg a lányokat kinézetre, akkor belsővel kell megfogni őket, amivel az a baj, hogy ismerkedni kell, hogy kiismerjék , hogy jó ember vagy :D

Átlagos vagy , nem csúnya!

Nincs nagyon több véleményem , keress olyan lányt aki szeret lovagolni, ahogy látom te is szeretsz :)

Vagy valami olyat, amit mindketten szerettek és akkor már ismerke4dhetsz is :)

2011. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Én nem látom,hogy hosszabb haja lenne bármelyik képen.Sőt a képen sem olyan jók.Van 2 lovas kép amin semmit nem látni,csak azt hogy sovány vagy,vagyis semmi férfias tartásod nincs.Van két kép ahol zenélsz a hangszeren,de egyik sem mutatja meg igazán az arcodat.

Nekem nem jössz be.

22/N

2011. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát én elég sokat eszem, szeretnék hízni is, csak sajnos a genetika nem az én oldalamon áll...
2011. okt. 18. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj!!

Vágass egy vagány rövid sérót:)...

és ennyi!


33N

2011. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja meg szerintem kezdj el gyúrni, úgy jobban megy majd a hízás is. De legalábbis vastagabb leszel. Ám szerintem nem ezzel van gond.


Első

2011. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hanem mi a probléma?
2011. okt. 18. 10:26
 8/13 specialsound ***** válasza:
33%

Esélyed sincs, nem bántásból, akik meg ilyen középkategóriába sorolnak azokkal meg alapból nem érdemes kezdeni mert akkor megszakadsz sem lehetsz a szemükben "jó".


Kezdj el valami sportot, igyál tömegnövelőket, idővel jön fog rád a cucc.

2011. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:

tudsz zenélni és lovagolni (bár ülésen van mit korrigálni, de kinek nincs). jól nézel ki, nekem bejössz, csak én már férjnél vagyok :D meg fiatal is vagy hozzám.


semmi baj nincs veled, utolsóra ne hallgass.


29/n

2011. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
jameg ember: ha egy zanész nem tud csajozni, akkor ki tud???? az összesen lógnak a nők én azt láttam eddig...lovaglás dettó, kevés a fiú, sok a lány...
2011. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!