Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszai érdekelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszai érdekelnek elsősorban. Mi a véleményetek rólam? 18F Miben változzak, hogy barátnőt szerezzek?

Figyelt kérdés
Nos nagyon hadilábon állok a csajozás terén.Volt egy 3 évig tartó se veled se nélküled kapcsolatom 5-6 hónapja lett végleg vége. Azóta úgy érzem nem vagyok valami helyes srác.Akarva akaratlanul elsajátítottam egy stílust régebben sokat figyeltem Cristiano Ronaldo-t és a járása a stílusát átvettem persze van bennem saját stílus is de mégis kicsit úgy érzem bizonyos pillanatokban hogy őt utánozom.Kinézetileg van egy kis hasam de mellizom meg bicepsz stb van mivel kondizom is.Sokan nagyképűnek tartanak szó mi szó vannak olyan mondataim viselkedésem amik erre adnak okot de ugyanakkor kishitű vagyok magammal kapcsolatban. Szeretnék csajozni de nem tudok mi lehet a gond?? Magammal meg vagyok elégedve de persze szeretnék izmosabb lenni.A lányok közül is a teltebb lányok jönnek be emiatt sokan hülyének tartanak de nincs kimondottan ideálom.Viszont az egyéjszakás kalandokat utálom mert nem szeretek ezért együtt lenni egy lánnyal sem és ugy vagyok vele a sex is csak akk jó ha szerelemből tesszük ( ezzel megint csak kinevetnek). Szóval mi a véleményetek róllam?
2011. okt. 18. 10:19
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
84%
Aki álarcot húz, az ne csodálkozzon, ha nem ismerik meg az igazi énjét. A lányok messziről kiszagolják a linkelést, és te bizony linkelsz. Egyértelműen másnak mutatod magad, mint ami vagy. Legyél szerény fiú, de az büszkén, mint játssz olyan szerepeket, amiknek még az árnyéka se vagy! Tanulj meg kommunikálni, mert a 3 éves se veled - se nélküled kapcsolat csak egyet mutat: nagyon híján vagy a kommunikációnak. Az akkori barátnőddel se voltál képes lezárni semmi konfliktust, nem volt se következmény, se a dolgok nem voltak kimondva. Csak azért voltatok együtt 3 évig, mert te sem és ő sem akart egyedül maradni. Persze az se véletlen, hogy pont titeket hozott össze a sors - ilyet érdemeltetek. Másfelől viszont jó alkalom lett volna arra, hogy megtanuld, mit hogyan kell csinálni egy kapcsolatban. Most kaptál egy új esélyt, hogy megtanuld. De! Aki mindig ugyanazt csinálja, és más eredményt vár, az hülye! Szóval rajtad a sor, változz meg, érj el dolgokat a tanulmányaid során, a konditeremben, és egyáltalán mindenhol, hogy legyen hited magadban. És tanulj meg emberként viselkedni! Ne hidd, hogy Ronaldo jófej az életben, mert nem az. Te ne legyél ő, mert ez úgysem lehetséges. Te legyél Te! Mindent azért csinálj - az edzést is - mert te akarsz olyan lenni, amit kitűztél magad elé. Ne másért csináld a dolgokat! NE a nőkért! Magadért. Amennyiben változol majd te magad, annyiban fog változni a világ is körülötted és az emberek hozzáállása! Higgy nekem!
2011. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ami a telt nőket illeti: te fogsz azzal a lánnyal járni, vagy az ismerőseid? Ha neked ez az ideálod, és ettől vagy boldog, akkor csináld úgy, ahogy te akarod. Ne mások elvárásait nézd! Viszont ha rosszul érzed magad egy olyan lány mellett csak azért, mert a barátaid cikiznek, akkor talán nem is való neked olyan lány. Vagy semmilyen lány nem való akkor még neked. A szerelemhez is fel kell nőni! Hiába hiszik sokan már 14 évesen, hogy ők készek rá, ha kudarcot kudarcra halmoznak és közben nem tanulnak belőle...
2011. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval legyek önmagam :)
2011. okt. 18. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj másoknak megfelelni. Lehet, hogy iszonyú sokat számít, hogy mit gondolnak rólad mások, de neked kell együtt élni a "következményekkel".

A stílust pedig ne keresd görcsösen, főleg ne akarj mást majmolni, mert az még gázabb, mint ha csak "átlagos" vagy.

2011. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem majmolom de számomra az egy ideál amilyen akrok lenni
2011. okt. 18. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez LOL..amikre azt mondod h kinevetnénk azzal tűnsz rendesebbnek! de viszont kinevettem mikor azt mondtad h Cristiano Ronaldot utánozod. Na ez nevetséges. Kretén vagy,ez van! inkább lenne saját stílusod!
2011. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tudod van egy barátom, aki pontosan ugyanígy van magával, mint Te. Még a szemléletmódja is  szinte ugyanaz az egyéjszakás kalandokról, mint neked. Én nagyon értékelem őt az egész szemléletmódja miatt. Neked is csak ezt tudom mondani. A leírtak alapján te nagyon aranyos srác lehetsz, ne foglalkozz mások negatív kritikáival. Csak légy önmagad.:) Sok lány inkább szeretne egy ilyen ritka érzelmes barátot maga mellett, mintsem egy alpári parasztot, amiből már így is túl sok van...
2011. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike szépen :)
2011. okt. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!